Wpis z mikrobloga

Pomimo, ze Murzynka nie reprezentuje sobą nic, to wole wygraną jej i Łukasza. Oni są przynajmniej od początku. Szynszyl i Sarcia bardzo się prześlizgnęli do tego miejsca w którym są, Sara nie odzywając się przez połowę edycji (bo ma pustkę w głowie, ale to już inna bajka), mogłaby być w parze z kotem i nadal powtarzalaby mantrę, że coraz lepiej się z kotem dogaduje, Szynszyl spędzając w hotelu łącznie może z 2tyg i myśląc, ze jest strategiem a tak naprawdę jest pionkiem, którego przypadkowo ktoś ustawił na planszowej mecie.
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@Dewasta: Rozumiem, ze Sarze bardziej należy się hajsik, bo ,,coraz lepiej dogaduje się z Szynszylem,,. Dobra dajcie jej kota do pary, coraz lepiej będzie się z nim dogadywać a w finale rzuci kula. Kupi sobie tira fajek za 100 klocków.
  • Odpowiedz
@Jaitys: Jak wygrają Nono z Uszatym to w następnych sezonach ludzie będą na siłę trzymać się swoich pierwszych par.
Po drugie Nono #!$%@? mnie bardziej niż Sara (i Uszaty i Szynszyl są mi równie obojętni)
Po trzecie - co mnie #!$%@? bardziej niż Nono to tłumaczenia żeby zostawić kogoś bo jest od początku albo nominować kogoś do wywalenia bo "jest z nami najkrócej". Nie i jeszcze raz nie.
  • Odpowiedz
@Dewasta: zgadzam się z Tobą choć Uszaty na tamta ekipę wydaje mi się spoko, ale nie Nono ,wolę żeby wygrała Sara jest dla mnie ,,najfajniejsza'' bo pomimo że była sporo czasu z ,,wrednymi'' osobami nie szła za tłumem, nie dała się zmanipulować i nikomu tam dooopy nie rąbała, Szynszyl no cóż ma być przegrywem bo wszedł dużo później ?to nie jest żaden argument, bo poza tym spoko gość wśród facetów, no
  • Odpowiedz