Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czemu arsenal i empoli takie wysokie kursy? Obie drużyny grają na wyjeździe, ale X, 2, albo x2 to tutaj są value bety. Dobrze grający Arsenal gra z zdeatabilizoeanymi Diabłami, a Empoli też lepiej sobie radzi w lidze niż Torino, do tego ci drudzy to szpital, a Empoli @5.
Czego ja tu nie widzę?
#bukmacherka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WarmWeather: to dosyć niedorzeczne, żeby z tego powodu zaniżać kursy aż tak bardzo? Kursy wyglądają jakby ManU miało się zetrzec z jakimś Watford, a grają z Arsenalem, który w ostatnich 5 meczach przegrał zaledwie raz (i to z Liverpoolem). Natomiast ManU w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyło tylko jedno zwycięstwo. Nie mówię, że Arsenal ma to wygrać, ale granie przeciw United się pyli. Ja chyba zagram remis, bo Old Trafford to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianszaman: już się założyłem z bukiem na X2 oba mecze. Widzę natomiast, że masz jakieś mocne podstawy pod to, żeby myśleć iż tak się nie stanie? No i oczywiście najważniejsze - tak jak mówię, nie bez powodu te drużyny są underdogami, ale uważam, że kursy po @5 to value bety.
Dodam też, że jeśli jeden z tych dwóch meczy wejdzie to jestem na plusie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kelesky: Widzew fajny kurs, ale mógł byc lepszy. Co prawda grają z Wisłą u siebie więc wszystko ponad @2 warto brać, ale jednak goście nie bez powodu grają w Ekstraklasie, a Widzew nie. Brałbym 1x, ale tutaj kurs już nie jest taki zjawiskowy. Jak grasz czyste 1 to powodzenia, bo faktycznie warto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianszaman: XD powiedziałeś 'empoli też #!$%@?'. No cóż moje bzdury okazują się racja w obu przypadkach. Empoli X2 już weszło, Arsenal X2 wchodzi. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kelesky: Lazio jeszcze strseli i w pytę :D
  • Odpowiedz