Wpis z mikrobloga

Zbliża się koniec roku, jesteście zadowolenie z tego rocznej oferty PS PLUSA?
Warto było wydać te 150-200zł ?
Ja średnio zadowolony jestem z tegorocznych tytułów a zwłaszcza z tytułów które nie trafiły na PS4 mimo że by uciągnęło.

Lista gier z tego roku:
First Class Trouble (PS5, PS4)
Godfall Challenger Edition (PS5)
LEGO DC Super Villains (PS5 | PS4)
Mortal Shell (PS5 | PS4)
Knockout City (PS5, PS4)
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
The Walking Dead: Saints & Sinners (PSVR) — Available until 3rd January 2022
The Persistence (PSVR) — Available until 3rd January 2022
Until You Fall (PSVR) — Available until 3rd January 2022x
Hell Let Loose (PS5)
Mortal Kombat X (PS4) -
PGA Tour 2K21 (PS4)
Overcooked: All You Can Eat (PS5) -
Hitman 2 (PS4)
Predator: Hunting Grounds (PS4)
Hunter's Arena: Legends (PS5, PS4)
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4) -
Tennis World Tour 2 (PS4)
A Plague Tale: Innocence (PS5)
Call of Duty: Black Ops 4 (PS4)
WWE 2K Battlegrounds (PS4)
Subscribe to Push Square on
Operation: Tango (PS5)
Star Wars: Squadrons (PS4) -
Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4)
Wreckfest (PS5)
Battlefield V (PS4)
Stranded Deep (PS4)
Oddworld: Soulstorm (PS5)
Days Gone (PS4)
Zombie Army 4: Dead War PS4)
Maquette (PS5)
Final Fantasy VII Remake (PS4) - Will not upgrade to Final Fantasy VII Remake Intergrade -
Remnant: From the Ashes (PS4)
Farpoint (PSVR)
Destruction AllStars (PS5)
Control: Ultimate Edition (PS5, PS4) -
Concrete Genie (PS4)
Maneater (PS5)
Greedfall (PS4)
Shadow of the Tomb Raider (PS4)

#ps4 #ps5 #pytanie #gry #kiciochpyta
  • 24
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Tak średnio bym powiedział - faktycznie grałem i doceniłem Hell Let Loose, Control (przeszedłem na PS4, ale bez dodatków) oraz Plague Tale Innocence, które zupełnie przegapiłem, gdy wyszło. Resztę albo ograłem duzi wcześniej, albo w ogóle olalem.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: W pierwszej połowie roku dawali lepsze gry, w ostatnich miesiącach wyraźnie słabsze. Niestety PS+ to nadal dla wielu osób przymusowy zakup, bo nawet jeśli nie chcesz grać online daje m.in. sejwy w chmurze, których na PS5 nie można teraz przechowywać we własnym zakresie na usb.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: ogralem (do platyny) Control, Wreckfest, A Plague Tale, Maneatera. Czekam na Godfall. Reszte albo przeszedlem albo mnie nie interesowaly. Do tego troche gralem w Gran Turismo Sports online. Za 160pln za rok do przezycia.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Moim zdaniem warto ( mimo że głównie mi zależy na graniu online). Ja zagrałem lub zagram w :

- Godfall Challenger Edition (PS5)
- LEGO DC Super Villains (PS5 | PS4)
- Mortal Shell (PS5 | PS4)
- Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
- Hell Let Loose (PS5)
- Overcooked: All You Can Eat (PS5) -
- Hitman 2 (PS4)
- A Plague Tale: Innocence (PS5)
- Wreckfest (PS5)
-
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Nie wiem o czym mówisz. Dla mnie jest prosty rachunek dla kogoś kogo nie interesuje granie w multi: kupujesz jedną grę X i sprzedajesz z minimalną stratą (a czasem i bezstratnie) i grasz w co chcesz, kiedy chcesz a nie liczysz na cuda od sony.
Olx do sprzedaży gier jest bardzo dobry i od lat tak robię a gry sprzedaje/kupuje się bez problemów. Nie wiem o jakich złodziejach mowa skoro
  • Odpowiedz
@utede: dla mnie też prosty rachunek. Płacisz 140 zł i masz #!$%@? na złodziei z olxa i czy ktokolwiek odkupi Twoją grę bez straty. Przecież jakby podliczyć sam czas na kupno i sprzedaż wszystkich gier z ostatniego roku z Plusa to wyjdą dziesiątki godzin przeglądania, pisania z ludźmi, użerania się ze scammerami, pakowania, itd.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: to po co piszesz takie bzdurne tezy, ze PS Plus jest wygodniejszym rozwiązaniem?
Jest wygodniejszym tylko do tych trzech tytułów w miesiącu i pozostałej kolekcji, która kosztuje już grosze.
Sam miałem ps plusa od grudnia 2020 i skorzystałem może z jednego tytułu (lego będzie drugim).
Najwięcej z darmowych opcji korzystałem z bety Diablo i darmowego weekendu Far Cry 5, ale... było to poza abonamentem PSa.
Imho gamepass zdecydowanie bije na
  • Odpowiedz
@w00nski: a ja gram w piątą grę i mam zamiar ograć większość z PS Plusa bo nie grałem do tej pory w żadną.

Imho gamepass zdecydowanie bije na głowę PS Plusa


Genialna myśl, jesteś pierwszą osobą na świecie, która tak uważa. Już ściągam gamepasa z gamestore'a i zaczynam grę!
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: rób co tam chcesz, nie moja sprawa.
@Prysznicov: nikogo nie chcę pouczyć. po prostu uważam, że oferta game passa bardziej trafia jeśli chodzi o tytuły, a wykopki już biją pianę. Jak wyżej wspomniałem - te z PS Plusa nie uszczęśliwiły mnie ani razu.
Zresztą filtrując powyższe komentarze - nie tylko mnie ta lista nie podjarała.
  • Odpowiedz