Wpis z mikrobloga

@TwujKasztan: Można przekwalifikować załoganta, ale to chyba 500 zł kosztuje. Za 200 złota masz nowego załoganta wyszkolonego w 100% ale musisz nabić perki. Za kolejne 300 chyba już kupisz wystarczająco dużo książek, aby nabić perki(choć mogę się mylić).

Pytanko o załogę z waffentragera. Żarówka na zalogantach z eventu to perk zerowy, czy można go normalnie zmienić?


@Michalczewsky: Nie wiem jak w tym przypadku, ale inni załoganci z eventów z perkami
@hlorek: to nie działa na załogantów z góry przypisanych jako dowódca. Np Mikołaj nie może byc ładowniczym lub radiooperatorem. Tego akurat jestem pewny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TwujKasztan: ale OP pyta o załoganta z eventu z waflem, a oni tam są bez przypisanej roli oraz nacji
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michalczewsky: czesto byl dawany tylko dowódca. Jesli zostal dodany od razu z zarowka, to może być tylko jako dowodca. Na innych to było zawsze tylko BiA. A możesz zrobix tak: wejdz w karte tego ziomka, kliknij reset i tam będzie okienko jak będzie wyglądać sytuacja po resecie. Jeśli po resecie jest dalej zarowka, znaczy, ze to tylko może być dowodca. Albo możesz spróbować przekwalifikowac na inna pozycje, a tych tylko dowodcow