Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chce mi się żyć. Codziennie mam mysli pokroju po co zyje, że jestem błędem natury, że nie powinnam istniec. Przyjaciół nie mam, rodzeństwa też nie mam, rodzicom robię problemy tym że żyję, gdy muszą na mnie patrzeć to km współczuję, reszta rodziny pewnie wstydzi się mnie, znajomi się mnie dawno wyrzekli. Rzygać mi się chce od odbicia w lustrze. Czy jest sens kończyć ze sobą? #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a62a38596226000a578ce2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie opłaca się zabijać, bo po śmierci i tak budzisz się znów w Polsce, tylko w innej wersji, gorszej, że #!$%@? jeszcze dłużej i ciężej i jest jeszcze gorzej, wypłaty jeszcze bardziej gówniane, zapieprzasz nie za trzech jak w obecnej wersji Polski, a za czterech.

Bóg nienawidzi Polaków i w kolejnym życiu dorypie Ci jeszcze bardziej. Tu masz inflację CPI 7,7 realną 77, a tam będzie CPI 10, a realna
MeksykańskiŁobuz: Czego się obawiasz, że depresja Cię od tego chroni? Co Ci daje? Jakie są zalety depresji w Twojej sytuacji? Nie odpowiadaj od razu. Zastanów się kilka dni. Twój organizm reaguje depresją bo "myśli" że tak będzie dla niego lepiej. Jak widać nie działa to już, ale jak się nie dowiesz przed czym próbuje Cię uchronić, to z tego nie wyjdziesz. A chcesz wyjść, tak naprawdę? Pozwól sobie odczuć depresję bez