Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Padaj: Od dłuższego czasu robię gówno wpisy dla beki :-) co uwalnia wulgarne i chamskie zachowanie paru osób. Cybera skończyłem w czerwcu i daleko gdzieś mam tą grę :D i nagrody. :D

Zresztą to tylko gra :D
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: No tak teraz szukanie kazdego mozliwego pu ktu. Ale sorry nie wiesz ile osob gra online wiec gra odpada. A jak porzucili to trochę lipa. Cudowna gra cudowny developer R* a porzuca swoje produkty ? Tak jak DLC do GTA 5 :-) ktore porzucili. Wiec slabiutki przyklad RDR2 slabiutki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cin123654:

Prostuje tylko porownywanie singiel game do single + online. A


A porównanie FPS do RPG nie przeszkadza? Czyli porównywać ze sobą inne gatunki można tylko jak wyjdzie na korzyść cybercrapa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek Wiesz chociaż co robi Psycho RT w CP i jakiej do tego trzeba mocy ? bo jest #!$%@? arch w PS4 - Jaguar i GPU o wydajność PC rodem z epoki kamienia łupanego zrób to samo na konsoli napisać coś w Wordzie, podłączyć się zdalnie do pracy, czy odpalić Photoshopa :D. A nie czekaj - NIE DA SIE :D CP Main + Extra to około 100 - 120 h :)
  • Odpowiedz
A dla sprostowania czekam wciąż na DLC do GTA 5 bo było obiecane, a chętnie bym zagrał :-)


@cin123654: pokaż mi gdzie R* obiecywał single playerowe dodatki do GTAV, próbowałem znaleźć na własną rękę takie info ale jedynie dokopałem się do jakichś plotek z 2014
  • Odpowiedz