Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Z tą Europą, że to sztos i super to bym się jednak nie zgodził. Ja dużo podróżuję, Europa ma wszędzie zbliżoną architekturę opartą na wzorcach klasycznych, żadne miejsce w Europie nie zrobiło na mnie wrażenia, bo wszystko ja i każdy z nas widział czy to w podręcznikach do historii (Rzym, Ateny) czy w telewizji (choćby Watykan, który widzimy co roku w okolicach Bożego Narodzenia czy Wielkanocy).
Pierwsze miejsce, które
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleksc: No co kto lubi, ja subiektywnie uważam europejską sztukę i architekturę za najlepszą na świecie, co nie zmienia faktu, że azjatycka sztuka też bardzo mi się podoba. Prawdziwego gotyku jednak nie znajdę nigdzie indziej na świecie.

Taka np. Nowa Zelandia czy Colorado w USA są niesamowicie piękne pod względem dzikiej przyrody i krajobrazów ale tam za to brakuje zupełnie tej historii, sztuki i architektury. W Europie też znajdzie się
  • Odpowiedz
Też to jest jakieś #!$%@?- w UK jest tyle ' podróżujących brytoli' że wracają na Ramadan do rodzinnej wioski pod Kabulem co roku, albo Hiszpania: założę się że większość z tych osób była na rejsie w Maroku i już poza unię podroz
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Tak naprawdę to pokazuje że:
W wielu krajach Europy zachodniej główne cele podróży to: Pakistan, Indie, Nigeria, Maroko, Algieria etc.... myślisz że to rdzenni mieszkańcy jeżdżą. Nie mamy się czego wstydzić w PL.
  • Odpowiedz