Wpis z mikrobloga

@JeyKay: Mam dokładnie ten model, tylko w odrobinę starszej wersji (bez kółek i bocznych uchwytów), do tego aktywna kolumnę MBP410.

Fajne, mocne i lekkie combo. Brzmienie odrobinę specyficzne, trochę rozjaśnia brzmienie gitary i potrafi ukryć niektóre pasma. Mój aktywny Ibanez ATK brzmi o wiele lepiej przy nagrywaniu w linię z pominięciem pieca, za to pasywny Jazz Bass jest fajnie rozjaśniony i raczej zyskuje.

Eq w tym combie dla mnie osobiście jest
  • Odpowiedz
@Drzejzi: Dzięki Mireczku. Planuję zakup na prezent jako upgrade do słabej starej 15' marshalla napędzaną 20w lampą gitarową (końcówka mocy). Wiesz może czy jest jakiś godny konkurent z podobnej półki? Niezły masz stack ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JeyKay: To w sumie zależy czego oczekujesz. Jeśli ktoś chce brzmienia Ampega albo lampowego wzmacniacza, w którym sam head waży 20kg, to będzie polecał zupełnie inny sprzęt.
  • Odpowiedz
  • 0
@Drzejzi: Chodzi mi raczej o konkurenta ww comba 4x10. Niemulący zwarty dół z dobrą dynamiką i nie ważący tony. Ten GK410 wydaje się niezłą opcją. Lampa nie wchodzi w grę, obecny zestaw to raczej adaptacja pozostałości nieużywanych gratów.
  • Odpowiedz
@JeyKay: Ja jestem zadowolony :) Widzę, że teraz na Thomannie jest na niego duża promocja, tym bardziej się opłaca. Za 3200 nie dostaniesz żadnego innego 4x10 razem ze wzmacniaczem.
  • Odpowiedz
@JeyKay: Ogólnie na Talkbassie bardziej popularny jest model 212, brzmi równiej we wszystkich pasmach. Ale ma jednak mniejsza powierzchnię głośników i jest w tej chwili droższy.
  • Odpowiedz
@Drzejzi: Dzięki bardzo Mirku( ͡° ͜ʖ ͡°) Widziałem własnie tą promkę na thomannie. Można dobry blak frajdej promo zrobić? Moszna. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Kombo już jest w drodze. Basik też raczej z budżetowej serii Ibanez SBGR pasyw na aktywnym preampie. Myśle że gorzej od obecnego zestawu grać nie będzie ;D. Próbowałaś inny bas na tym kombie?
  • Odpowiedz