Wpis z mikrobloga

Dlaczego czuje się jak debil kiedy rozmawiam z angażowaniem czy to z #rozowypasek czy z innymi ludźmi o sobie, o swoich marzeniach/celach, bo czuje, że nie są w ogóle zainteresowani moją osobą, a pytają o to z grzeczności? Po prostu widze ze chca tylko o sobie mówic i #!$%@? do mnie swoje głupoty nie dopuszczajac do siebie, ze ja tez chcialbym cos do powiedziec. Dlaczego ogarnia mnie takie przeczucie, ze kiedy juz cos o sobie mówie to czuje sie jak debil, bo wole milczec? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie
  • 3
@DanteMorius: Albo z innej beczki. Wkurza mnie też ta arogancja u niektórych, ktorzy mówią z zainteresowaniem tylko do wybranych, a jak ktoś inny chce z ta osobą porozmawiać to ignoruje, albo udaje ze nie slyszy, ogólnie samym byciem mnie #!$%@?. Ja cos gadam a ta osoba mnie ignoruje i gada smiejąc sie do innej osoby
¯\(ツ)_/¯ albo innym pomimo że osoba do niej się wyprodukowala to ten tylko odpowiada "aha"
albo udaje ze nie slyszy, ogólnie samym byciem mnie #!$%@?. Ja cos gadam a ta osoba mnie ignoruje i gada smiejąc sie do innej osoby


@userrrr: To nie gadaj z takimi ludzi jak ich nie interesujesz¯\_(ツ)_/¯