Wpis z mikrobloga

cyrku


@Towarzysz_Pawulon: ależ popierają go; ostatnio gadałem ze znajomym - mocno konserwa, katolik - i zdziwiło nas, że ruchy niegdyś walczące o wolność chcą zamykać innych a to konserwy chcą wolności. Być może ruchy lewicowe nigdy nie walczyły o wolność a o wygodę... Moim zdaniem to kwestia manipulowania ruchami lewicowymi przez korpo albo chęć stworzenia nowych Sowietów, sam już nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: oni uwielbiali od zawsze zakrywać mordy różnymi szmatami, więc z pewnością są za. Podobnie jak kibole Legii, którzy pozwolili ze swojego stadionu zrobić największy punkt szczepionkowy i sami dumnie nosili namordniki z "eLką" plując i smarkając na barwy logo swojego klubu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tfu na jednych i na drugich.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: jestem przeciw segregacji sanitarnej wobec szczepionki dającej ochronę indywidualną, jestem przeciw rządowym obostrzeniom, czyli powolnemu odbieraniu praw człowieka i wolności, bo wirus zniknie a zamordyzm zostanie. Rządy mają doskonałą okazję do przeforsowania rzeczy do których bez covida nigdy by nie doszło. Korpo i rządy mają doskonałą sytuację i jak widać świetnie im się współpracuje. Pierwsi zarobią ogromny hajs, a rządy przykręcą śrubę obywatelom.
  • Odpowiedz