Wpis z mikrobloga

@Aokx: to nie jest tak że trzeba mieć ponadprzeciętną wyobraźnię żeby oglądać anime ? Dzieci mają dużo większą wyobraźnię od dorosłych i lubią bajki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aokx: dla mnie to pytanie brzmi podobnie do "co jest z wami że oglądacie filmy z Hollywood?". Anime to nie gatunek. To tylko animacja japońskiej produkcji i nawet dla dumnych ksenofobicznych polskich husarzy się coś znajdzie.
  • Odpowiedz
@Aokx: To zadanie mam dla Ciebie. Powiedz mi co jest dziwne i może sugerować, że z widzem jest coś nie tak w tym anime. Myślę, że trailer wystarczy.
kinasato - @Aokx: To zadanie mam dla Ciebie. Powiedz mi co jest dziwne i może sugerow...
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Rozpiszę się więc. wysilę się.

Widziałem kilka anime

- Jakieś o tym że nastolatkowie się podrywają ale o dużo za dużo to analizują, nazywało się chyba "miłość to wojna" coś takiego. Analizują każde słowo i każdy gest w myślach, super dziwne.
- Full metal alchemist czy coś takiego, tu nuda bo serial nie skupia się na fabule tylko co odcinek jest potwór do zabicia tu poprostu nie lubię takiego formatu, coś jak Dr.House
  • Odpowiedz
@Aokx: to pierwsze to akurat jedna z moich ulubionych serii, ale to nie jest wyznacznik ;d To z jednej strony typowa szkolna seria z drugiej jest dość udaną parodią trego typu tytułów właśnie. Średnio nadaje się dla kogoś, kto nie jest w temacie. Zerknij sobie na coś z poniższych:

- Shingeki no Kyojin
- Made in Abyss
- Kimetsu no Yaiba (to jest na Netflixie pod nazwą "Miecz Zabójcy Demonów")
- Yakusoku
  • Odpowiedz
@Aokx:
Obejrzałeś komedię romantyczną i ci się nie spodobało? No nie musi się każdemu podobać.
Obejrzałeś klepankę skierowaną dla młodszych nastolatków i ci się nie podobało? Niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A One Punch Man`a po prostu nie zrozumiałeś - to jest pastisz i satyra nabijająca się z historii o superbohaterach.

Generalnie mógłbyś spróbować obejrzeć np. jakiś tytuł dla dorosłych? Na tę chwilę zachowujesz się jakbyś mówił, że w telewizji nie ma co oglądać bo widziałeś
kinasato - @Aokx: 
Obejrzałeś komedię romantyczną i ci się nie spodobało? No nie mus...
  • Odpowiedz
@Aokx: Anime to taka sama forma przekazu obrazów jak seriale czy filmy, z czym moim zdaniem ich plusem jest mnogość przedstawianych światów, wątków i brak ograniczeń jakie czasami mają treści aktorskie. Każdy znajdzie coś dla siebie, od typowych japońskich historii o licealistach, po coś bardziej ambitnego.

Skoro odrealnione postacie, albo światy fantasy Ci nie podeszły, a taki Death Note był ok, sprawdź coś zagnieżdżonego w normalnym świecie, np 91 dni,
  • Odpowiedz