Wpis z mikrobloga

@Jopek1974: Mieszkania w Łodzi w jego standardzie i z wyposażeniem po ok 400tys. Więc faktycznie nie ma za co wybudować i pospolite ruszenie potrzebne :P Bądź co bądź ja jako biedny żuczek symboliczną złotówkę dołożę z wiarą, że pomysłodawca, developer MB przeleje ze 50 tys. Oby tylko ściepa nie zakończyła się fiaskiem jak wspomnianego MB i majster zamiast budować zacznie pieczary uprawiać na swojej ziemi.
@Jopek1974: ciekawe skąd na to pinionżki wezmą bo nie sądzę aby działka znad jeziora pokryła zakup nowej i jeszcze koszty budowy której materiały idą w górę
@JetkaGietkaJakDetka: @astri: Oni wybudują ten dom pieniędzy nie trzeba wiele przecież jest BARTER.Sama zapowiedź budowy bez projektu i pozwolenia nie jest przypadkowa chodzi o przyciągnięcie wszelkiego rodzaju współprac i reklamodawców.Już wiadomo że projekt będzie za darmo bo 2 lata pieprzenia "witamy budujemy dom z projektu ...."zasługują na darmowy projekt.Nie znam "zbuduj sam dom" na tyle ale pewnie w to wejdzie a jak nie On to ktoś inny.To będzie barterowo-reklamowa budowa
@Jopek1974: taka ciekawostka jeżeli oznaczymy na początku filmu na youtube, że to płatna promocja to chyba wtedy traci się monetaryzację bo jest hajs ze współpracy dlatego wyświetlenia nie pomogą dorobić
jeżeli oznaczymy na początku filmu na youtube, że to płatna promocja to chyba wtedy traci się monetaryzację


@astri: Naprawdę tak jest? Poszperałem chwilę w sieci, ale nie znalazłem konkretów. Gdyby jednak, to @Jopek1974 ma słuszną rację, że tłumaczyłoby to, dlaczego #misskanalu czasem zapomina dodać oznaczenie "płatna promocja" do filmów :)))
@berman @Jopek1974 jak będę w domu to sprawdzę czy wyłączają monetyzacje a co do konkursu napisałem komentarz ale chyba nie konkursowy chociaż nie czytałem regulaminu, swoją drogą ostatnio u siebie na budowie potrzaskalem kubek może majstry dają jeden w barterze w zamian za to ze poinformowałem świat o tym ze zostali zhackowani.?
@berman: Płatna promocja jest informacją dla YT aby sprawdzać treści reklam, aby nie wywoływać konfliktu interesów. Tyle z teorii a po co to chcą na prawdę to nie wiadomo. Co do kubeczka to gdybym takie cudo zdobył to mógłbym do niego organizować zbiórkę na budowę nowej Panderozy :P
@Jopek1974: A no tak nie ma żadnego regulaminu do przeczytania.Żeby uczestniczyć w konkursie o kubek trzeba 1.zobaczyć cały film ( bo dopiero na końcu o tym mówią) 2.napisać komentarz dowolnej tresci. 3.nie mieć u nich shadowbana (żeby konkursowy komentarz był widoczny)
Natomiast Regulamin (gdyby istniał) powinnien brzmieć tak: Do wygrania kubki za najlepiej podlajkowany komentarz pod filmem (najlepiej wazelina) osoby przez nas zbanowane nie mają mozliwośći brania udziału.Rostrzygniecie (które może okazać
A no tak nie ma żadnego regulaminu do przeczytania


@Jopek1974: Hehehe, właśnie tak ;) @PlatinumSilver i ja musieliśmy przebrnąć przez film z robienia bezsensownych kondomów na drzewka, to dlaczego miałbyś mieć łatwiej? ;) A konkurs wygrają te osoby, które dostaną pod swoją wazelinką najwięcej lajeczków od innych osób, także w razie jakieś kontroli #codzisreklamujemy mogą się wyprzeć, że to nie ich konkurs, a w skrajnym przypadku - że to nie ich