Wpis z mikrobloga

Szczerze bawi mnie jak ktoś pisze, że w tym momencie wchodzi na długoterminowy hodl xD Kiedy w ciągu roku większość altów zrobiła po kilkaset lub tysięcy %, a w niedalekiej przyszłości z bardzo dużym prawdopodobieństwem ta bańka po prostu pęknie i wtedy będzie czas na obkupienie się po prostate po ponad 90% spadkach. I jeżeli ktoś myśli, że "super fundamentalnie projekty" jak luna czy solana się przed tym obronią, to polecam zobaczyć długoterminowy wykres ethereum i odmierzyć o ile % spadło podczas bessy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • 18
@ericflat Długoterminowi hodlerzy eth napewno zachowują się racjonalnie i realizują swoje ogromne zyski teraz jak i w poprzednich/następnych miesiącach oraz odkupią jeszcze więcej eth na bassie, na tym polega długoterminowa inwestycja. Post bardziej kieruje do nowych osób, bo jeżeli Ty jesteś w stanie wytrzymać stratę 90% na swoim portfelu to gratuluję i nic do tego nie mam bo w perspektywie kilku/kilkunastu lat zarobisz, lecz wiele osób na Twoim miejscu by po prostu
@tfuj_pszyjaciel: nikt nie wie kiedy to jebnie, ale na pewno kiedyś tak się stanie. Jeżeli ktoś ma na celu długoterminowy hodl to powinien przygotować sobie określony kapitał i skupować wybrane krypto w czasie bessy i stopniowo realizować zyski w czasie hossy, a nie wchodzić teraz kiedy sytuacja jest bardzo niepewna. Sam teraz nie sprzedaje tylko skupuję interesujące mnie alty na najbliższe tygodnie i wiem na jakich poziomach będę chciał z nich
@ericflat: mowisz o Niemczech? Mam pytanie czy trzeba to wykazac w jakims rozliczeniu oodatkowym zakup czy sprzedaz krypto czy po prpstu po roku jak sie sprzeda to bez podatku i nic nie trzeba wykazywac?