Wpis z mikrobloga

@Cky_: Może z przyzwyczajenia. Mam nisko u siebie i u rodziców i wysoko u teściów i mecze się u nich. Człowiek nie wie, dopóki się spróbuje, na początku też wszyscy mówili, że nisko a teraz zmienili zdanie. Sprawdź na guglu jak powinno być
  • Odpowiedz
@Cky_: Otóż, telewizor powinien wisieć tak, aby środek ekranu LCD znajdował się dokładnie na wysokości… naszych oczu. Wiele zależeć będzie więc zarówno od kanapy, jak i wzrostu domowników. Jeżeli wiszący telewizor będzie znajdował się na środku wzroku, oglądanie telewizora nie będzie męczące dla barków, ramion bądź szyi.
To nie poczekalnia u lekarza a salon w domu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stanley88 w sumie tak... Narazie to i tak jest wersja demo bo jestem w trakcie meblowania całego mieszkania, meble robię w pracy po godzinach więc trochę zejdzie. To jest jedyna ikea u mnie w chacie i tak sobie wisi ten tv
  • Odpowiedz
@Cky_: Iks de jak chodzi o tvn XD. I plus za kompozycję.
Maranta, Hoja, sansevieria, chyba bambus, diffenbachia??, tulipany, jakiś kaktus, coś co wygląda trochę na pieniężnik, ale nie wiem.
  • Odpowiedz
@Cky_: kurła siostra różowej też zapalona ogrodniczka. U ciebie to i tak luz. U niej to nawet telewizor jest zasłonięty kwiatkami xD
  • Odpowiedz
@stanley88: ej bez kitu mam to samo. Jak widzę u kogoś podwieszony TV za wysoko to mnie "xD" bierze. Niektórzy to potrafią wywalić prawie pod sufit, że siedzisz na kanapie i trzeba zadzierać głowę do góry. Najwygodniej środek ekranu na wysokości oczu i elo :))
  • Odpowiedz