Wpis z mikrobloga

@trumnaiurna: Nie mam kolego nic do Ciebie. Nie znam Cie. Ale nie chce mi się na każdy twój post odpowiadać osobno. Więc przekleję poprzedni:

"Dobra a teraz tak szczerze. Bez obrażania i tym podobnych. Powstał projekt Stonks. Pompowany od wczoraj od samego początku na wykopie. Kto chciał to się załadował. Dev obiecał że zablokuje lq i zrzuci ownership. Jak powiedział tak zrobił. Zanim to zrobił to mcap wynosił max 7k. Małe
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: Gdzie tutaj cokolwiek reklamowałem? Owaliłem gościa, że zbiera zasługi kogoś innego, nie wszedłem w owy projekt princessdoge i nigdy na niego nie naganiałem, pozdrawiam i zycze smacznej kawusi i niech cie #!$%@? jasny dusi
  • Odpowiedz
@Teye44:
Pełna zgoda. Zgadzam się z wszystkim co powiedziałeś. Zresztą, sprawdź to co napisałem, nie mam żadnego zarzutu to kontraktu, jedyne o co mogę się przy...bać do devów, to podchodzenie do tematu od dupy strony (dosłownie, gdzie wasza strona internetowa?). Mi chodzi o coś innego, a mianowicie o naganiaczy, którzy dla pieniędzy, żeby zarobić, ŚWIADOMIE naganiają innych, mniej kumatych wykopków do ładowania się na ATH w gównocoina. Uważasz, że namawianie kogokolwiek
  • Odpowiedz
@trumnaiurna: Szczerze odpowiadam. Jeśli chodzi o grupę, promocję, to naprawdę staramy się. Udało nam się zainteresować Stonksem reddit, 4chan, twitter, wykop, oraz większe ciekawe telegramy. Strona www startuje jutro. Dopinamy roadmap. Nikt nikogo nie zmusza, nie zmuszał do inwestycji. Zresztą bądźmy szczerzy, ja napewno nie i 95% wykopków nie obraca pieniędzmi aby zrobic prawie 400k m capu po 30 godzinach. Wszystko to zasługa podziału na zadania, których jest dużo. Od początku
  • Odpowiedz