Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakieś dobre jakościowo i dostępne w rozsądnej cenie samochody osobowe? (pomijając braki z powodu półprzewodników) Mam wrażenie, że większość marek kupują fanboye, a same marki są mocno przeceniane. Sam na samochodach się nie znam, stąd moje pytanie.
#samochody #motoryzacja #auto
  • 11
@kvas: Bardzo ogólne pytanie. Musiałbyś powiedzieć czego wymagasz od auta i ile chcesz kasy przeznaczyć.|
IMO większość marek jest na podobnym poziomie w swoim segmencie. Choć potrafią się różnić nawet w jednej marce w zależności od modelu i nawet wyposażenia. Choć prawda taka, że możesz kupić nawet wypasa, a będzie jakiś defekt i się będziesz bujał z serwisem i dealerem. Niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lan3: Otóż nie wiem konkretnie, nie chodzi mi o samochody, które można nabyć do konkretnej kwoty.
Generalnie celem posta jest poznanie marek i modeli godnych uwagi, przy których kupnie się nie przepłaci, samo pytanie zostało zadane z czystej ciekawości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widzet: wiem, że to ogólne pytanie ale główne wymagania to, aby nie psuło się zbyt często, części były w miarę dostępne, zmieścił się jakiś bagaż i aby przy zwykłym wypadku nie umrzeć zgniecionym za sterami kartonowego auta.
@kvas: Niestety to trochę loteria. Jak chcesz tanie części to bierz popularne marki: Toyota, Skoda, VW, Fiat.
Z bezpieczeństwa niby słynie Volvo, ale ile w tym marketingu nie badałem. Sprawdź też Mazdę, z mojego doświadczenia to ciekawa marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)