Wpis z mikrobloga

No siemano czytelnicy tagu #kononowicz na portalu wykop.pl

Gotowi na pierwsze podsumowanie tej akcji z meksykańskim kanałem XD?

Zawsze jak się wokół takiej akcji szczekanie ostre rozkręci to warto potem zebrać różne śmieszności z afery i je zabawnie przeanalizować.

Bo to jest kolejne kuriozum.
Patrzcie jakie to patusiarstwo już wygłodniałe w tym uzależnieniu od kompulsywnej obserwacji innych niby gorszych patusów w necie.

2,5 roku jak Meks nie pije
1,5 roku jak Meks na Szkolną nie zachodzi
Rok jak praktycznie w ogóle do tego syfu nie nawiązuje.

A mamy listopad 2021 i szczek frustratów trwa nadal i chyba już dozgonnie XDD no chłopu spadł kanał i co? I już sen maniaka na fula. Wymyślanie alternatywnej rzeczywistości, w której to:
- po usunięciu kanału na YT musisz iść do pracy fizycznej, koniecznie na budowie (XD)
- po usunięciu kanału na YT kobieta musi cię rzucić
- kanał zapsowy Meksykana nie istnieje
- zarobki Meksykana nie zależą od sowitych donejtów tylko od małych wyświetleń na YT

Mnie to zastanawia co taki pet ma w ogóle w głowie jak podnieca się tym "kozłem ofiarnym uniwersum" i wymyśla sobie te bajki o tym Meksykanie.
Czemu jak się im Barnej uprzykrzy i zaśmieje w mordkę w pełni jawnie to poszczekają chwilę i cisza?
Czyżby Paweł za słabe sukcesy w życiu osiągnął?

A może to jest jak z miłością?
No nie rzucisz narzeczonej, którą znasz od 5 lat dla jakiejś siksy od tak.
To tak jak z tą nienawiścią do Meksykana, no nie rzucisz swojego obiektu do wylewania frustracji dla jakiegoś chłopka roztropka ot tak XD.
No chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Więc jak będzie wykopki XD taaak wy już wiecie jak. Kolejna przegrana. Jaro wróci tak czy siak i znowu będzie się rozwijał życiowo, a wy wciąż hau hau i frustracja.
Tak samo Sławki Rafały i reszta.
Jak wy chcecie ich zaprowadzić do prokuratury jak tylko jeden z was ujcik jest w stanie polecieć z teczką, by złożyć jakiś gówno-wniosek do urzędu XDD

Ludzie zarabiają a nie hejtują i mają z tego pożytek, a wy?
Zarabiacie czy hejtujecie?
#patostreamy
salamsalejman - No siemano czytelnicy tagu #kononowicz na portalu wykop.pl

Gotowi na...

źródło: comment_1637176146zDMXuLXUsI0ZMvx3dgS2jZ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@salamsalejman: o czym ty panie kochany piszesz? nawet nie czytam

bo wiem

ze te dzbany 1 dnia bez jarka nie przezyja XD on i 10 kanalow moze stracic i 10 kanalow dostanie nie mniej niz 10k subow od tych samych dzbanow ktorzy subuja jego ojca XD
  • Odpowiedz