Wpis z mikrobloga

Mirki, zamawiałem tabakę z toquesnuff.com i przyszło mi zawiadomienie z poczty polskiej, że muszę wysłać dokumenty do odprawy celnej. Tabaka o wartości jakoś 35 EUR. Co mam im napisać? Przyznawać się od razu że to tabaka i wysłać screen z zamówienia (wspomniane jest o tym w liście by dać screena)? Czy da się to jakoś obejść tak jak to robią ci co sprowadzają nikotynę do efajek? Boję się że zapłacę jakieś horrendalne cło.
#tabaka #wykopsnuffersclub #snuff #clo
  • 5
  • Odpowiedz
@Treesik: jak na razie mam czas 2 tygodnie. Zasięgam rad znajomych co po prawie są. Raczej ciężko będzie, lepiej się przyznać że to tabaka i zapłacić cło. Można też naściemniać, ale jak otworzą to przypau
  • Odpowiedz
  • 2
@Supaplex
@Treesik OP dostarcza moi drodzy. Finalnie nikt nie chce się podjąć odprawy celnej - żadna agencja. Dowiedziałem się, że tabaka to śliski temat. W jednej z agencji celnych dowiedziałem się, że na tabakę trzeba mieć pozwolenie (pierwsze słyszę, ale może się nie znam).
No nic, dogadm się z pocztą żeby odesłano paczkę spowrotem do toquesnuff. A Toque poproszę żeby mi zwrócili za tabakę, za wysyłkę mogą se zatrzymać.
  • Odpowiedz