Wpis z mikrobloga

@Getmano: Przez chwilę miałem mieszane uczucia, czy żołnierze powinni zachować zimną krew i nie reagować na zaczepki? Tylko jakby to wyglądało? Jesteś białoruskim żołnierzem obrzucasz paletami czy innym gównem drut kolczasty aby wypchnąć arabów, a z drugiej strony zero reakcji? Suche komendy? Przecież to by jebło chyba szybciej niż sądzimy. Na tych dzikusów(białoruskich żołnierzy) nie ma chyba innej opcji.
  • Odpowiedz
@piotrekoonpl: Łatwo tak mówić sprzed komputera. Inaczej to wygląda gdy masz rodzinę w domu, która na Ciebie czeka a ty biegasz po lasach przy minusowych temperaturach i pilnujesz tych dzikusów - mówię tu o białoruskich żołnierzach bo nigdy nie wiadomo co im do głowy przyjdzie i co tym razem odwalą.
  • Odpowiedz
@Getmano:
Najlepsze że na marszach wściekłych macic pani Lempart, takie słowa padały praktycznie na okrągło, ale TVN uznał to za dopuszczalne i uzasadnione.

Zastanawiam się co zobaczymy jutro w porannych wiadomościach TVN na ten temat, chociaż już się domyślam.
  • Odpowiedz
@Getmano: Polecam obejrzeć "Kawalerię powietrzną", chociaż jak ją emitowano to też było wielkie hurr durr, że jak to w wojsku mogą przeklinać i stresować młodych ludzi, dlaczego kapral Kręgiel powiedział "Krasulak k...a zejdź mi z oczu" a nie "panie szeregowy Krasulak, wobec pańskiej niekompetencji proszę udać się do izby żołnierskiej".
  • Odpowiedz
Najlepsze że na marszach wściekłych macic pani Lempart, takie słowa padały praktycznie na okrągło, ale TVN uznał to za dopuszczalne i uzasadnione.


@dendrofag: wiesz, szczekanie małego pieska nikogo nie przejmuje
  • Odpowiedz
@Getmano:

zaczyna skomlenie, że Polski żołnierz w sytuacji stresowej wylał parę wulgarnych słów XD


Gdzie jest to skomlenie? Przeglądam media całkiem uważnie i nie zauważyłem, aby szeroko się #!$%@? do żołnierskich przekleństw.
  • Odpowiedz