Wpis z mikrobloga

Hejka mirki,czy pracował ktoś może w PKO jako obsługa klienta i może się wypowiedzieć trochę na ten temat? Aktualnie pracuje na Orlenie i nie wiem czy przejście do banku było by dla mnie korzystniejsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pko #bank #praca
  • 19
@Rudalke: W pko bp oferują 3600 brutto. 4 godziny obsługa klienta a kolejne 4- idziesz do małej salki na słuchawkę, dostajesz listę numerów i dzwonisz po kolei i namawiasz na pożyczki
@Rudalke: Lepiej celować w centrale. Zacznij od infolinii ogólnej, obsługi klienta. Potem idź na obsługę małych i średnich przedsiębiorstw czy na korpo i tam już nie ma takiego ciśnienia na targety i sprzedaż
@Rudalke: Jak masz ofertę prscy to podeslij na priv to zobacze. Najlepiej idź na rozmowę i zapytaj wprost o to, co Cię interesuje. Czy są targety ze sprzedaży, jak wyglada kwestia premii- czy mnożona czy dodawana, jak wyglada kwestia rozwoju- czy są jakieś wewnętrzne rekrutacje
@Rudalke: Jak będzie słabo to złożysz wypowiedzenie i zmienisz na Orlen z powrotem czy coś innego. Ale doświadczenie w obsłudze klienta masz (nie boisz się gadać z klientami), teraz tylko trzeba trafić na fajny zespół- bez mobingu, jakichś złośliwości, kolesiostwa. Po pierwszej pracy w banku masz drogę otwarta, masz doświadczenie w bankowości. To wszelkie firmy świadczące usługi finansowe będą Tobą zainteresowane
@crazykokos agencja w malym miasteczku w Wielkopolsce,ogółem sama dyrektorka zaprosiła mnie na rozmowę jak poszedłem wpłacić pieniądze na studia,wyglądało to tak że powiedziała że 15 min dłużej muszę czekać bo mają awarię ale jak mi się chce to mogę skoczyć po czekolady do żabki naprzeciwko i mowilem że spoko,nie ma problemu,bo znam te osoby.No i wtedy zonk,wracam,pytanie czy szukam pracy,nie zdążyłem dokończyć i tekst "nie ważne,prace można zmienić" i dostałem numer tel,porozmawiałem
@crazykokos hejka,informuje że dostałem te robotę,od stycznia startuje,a kupiłem ich jeszcze bardziej tym że powiedziałem że mogę zacząć w styczniu bo nie chce żeby moje koleżanki tyraly każde święto,cały etat za mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)