Wpis z mikrobloga

U pieczarkary nie było ani sekundy luzu. #!$%@? rozsiewa taką aurę, że człowiek siedząc przed tv się spina, a co dopiero te biedne chłopy xD
#rolnikszukazony
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

według mnie ona jest jakaś rozpieszczona i ma duże ego, trzeba chłopa by ją zdominował


@szuleer: nie chcę być złym prorokiem, ale samotna matka szukająca "dojrzałego mężczyzny", to jest coś, co mi się już widzi w anonsach na tym rynsztoku matrymonialnym typu tinder, sympatia, fotka, fejsik i co tam jeszcze jest na tapecie
  • Odpowiedz
@szuleer: Nie oglądałem tego programu, zobaczyłem dzisiaj kawałek i kilka urywków z poprzednich odcinków. Panna atrakcyjna, ale z tak podniesioną dupą do góry, że Małszysz w swoich rekordowych skokach by nie dorównał. Niech się bawi i szuka powodzenia. A co lepsze, nawet nie widziałem zakończenia dzisiejszego odcinka, bo wracałem z treningu i tylko po wpisach zakładam, że nie wybrała żadnego. To niech nie wybiera. Powodzenia w życiu panienko, a czas
  • Odpowiedz
@szuleer: Czyli który? To nie tego śniadego, tylko wybrała tego drugiego, co do którego nie była pewna? I teraz mają wziąć ślub czy coś? Serio, nie jestem na bieżąco z tym programem. Nie widziałem ani jednego pełnego odcinka i nie wiem jakie tam są reguły.

  • Odpowiedz
@szuleer: weź nie wkręcaj, jestem po ciężkim treningu, ale widziałem urywek tego odcinka i gościu z nią nie jest w jednej rundzie - ona miała w rozgrywkach tylko takiego śniadego i drugiego, którego krytykowała za coś tam, zresztą obydwu krytykowała i ktoś napisał, że nikogo nie wybrała - chciałem się dowiedzieć naprawdę, ale wiem, że w necie niczego się nie dowiem od ludzi, więc lecę spać i jutro zapytam Rodziny,
  • Odpowiedz
@mandras2: a tego programu nie polecam oglądać, bo to takie "trudne sprawy" rozciągnięte co tydzień tylko w nieco lepszym wydaniu, ale z takim samym przekazem - #!$%@?, muszę się przebranżowić
  • Odpowiedz
trzeba chłopa by ją zdominował


@szuleer: Najlepsze było jak cisnęła chudemu że potrzebuje dominacji a nie pozwalała mu do słowa dojść. Nie wiem, chyba chciała żeby jej ryknął jakieś wyzwiska albo rzucił czymś.
Za chwilę jak się tylko z nią typ nie zgodził i miał swoje zdanie na temat tej dziwnej sytuacji, to od razu się z nim pożegnała xD
  • Odpowiedz