Wpis z mikrobloga

#kawal #dowcip

Siedzi dwóch kolesi w kinie a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, zloty kajdan na szyi - z dziewczyna siedzi. Jeden z tych kolesi do drugiego:

- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, ze nie klepniesz łysego w glace.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace. Łysy się odwraca, a koleś:

- Zbyszek, to Ty? A nie... To przepraszam...

Łysy: - Żaden Zbyszek, dotknij jeszcze raz to Ci churgolne! - i się odwraca.

Na to ten pierwszy koleżka do drugiego:

- Stary, super to rozegrałeś, ale idę z tobą o 200 zeta, ze go drugi raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i znów łysego w glace. Łysy wkurzony się odwraca, a koleś:

- Zbyszek, no kurna, 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Zbyszek no nie pamiętasz mnie

Łysy: - Nie bylem w żadnej podstawówce, zaraz ci tak przy****e, ze się nie pozbierasz!

Zaczyna się podnosić, żeby przyłożyć kolesiowi ale jego dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:

- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty będziesz jakiegoś cieniasa bil, chodź do pierwszego rzędu i oglądajmy...

Łysy niezadowolony idzie z dziewczyna do pierwszego rzędu i siadają. Pierwszy koleś znowu do drugiego:

- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, niezłe to wymyśliłeś ale idę o 1000, ze go trzeci raz nie klepniesz.

- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi.

Ida do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w glace. Łysy się odwraca wkurzony na maksa a koleś do niego:

- Zbyniu, to ja tam jakiegoś łysego w glace klepałem na gorze, a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz
  • 4
  • Odpowiedz