Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,

na wstępie od razu napiszę, że nie jest to żadna zarzutka. A zresztą... I tak takie komentarze się pojawią. Mam 18 lat i problem z natrętnymi myślami na tle seksualnym, w dodatku dotyczącymi bliskiej osoby. Kilka miesięcy temu zupełnie przez przypadek zobaczyłem nagi biust swojej starszej siostry. Nigdy wcześniej w życiu nie widziałem kobiety nago, a seks znam tylko z ekranu komputera. Czułem się z tym strasznie dziwnie, bo po prostu podniecił mnie ten widok. Teraz niestety prześladują mnie myśli z tym związane, bo od tej pory zacząłem się na nią patrzeć nie jak na siostrę tylko jak na kobietę. Oczywiście nie chcę nic z tym robić, bo to by było chore. Ale tak, muszę przyznać przed sobą - podnieca mnie moja rodzona siostra i czuje się przez to jak zwyrodnialec. Niech ktoś mi odpisze z ręką na sercu (można przecież też z anonimowego). Czy ktoś z Was miał kiedykolwiek podobną sytuacje? Jakiekolwiek erotyczne myśli o osobie z rodziny? Co z tym robiliście? Po prostu czuję się podle, ale też wydaje mi się, że nie jest to moja wina.

#seks #masturbacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6190ee666d062d000ad42060
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
AzjatyckiBizon: Jestem dorosły i mam dorosłą kuzynkę. Coś tam między nami zaiskrzyło, choć seksu stricte penetracji nie było. Nie wpłynęło to jakoś na nas źle, a przynajmniej nic nie mówiła. Mamy niezły kontakt.

MEGA MI SIĘ PODOBA FIZYCZNIE. Bo z charakteru to wcale.

Nie jestem zakochany, ale mam chęć ją dobrze przerżnąć..

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
BiednaDziewczyna: Zdziwiłbyś się jak wiele jest takich przypadków. Mam wśród znajomych rodzeństwo, które wiele razy lizało się ze sobą w młodości na imprezach, a teraz każde z nich jest po ślubie z dziećmi i mają normalny kontakt ze sobą. Zobacz słynne polskie bliźniaczki spod tagu #dziewczynka17 co robiły i nie mają z tym problemu.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri Może w samej piosence nie ma, ale może w Alabamie kazirodztwo nie było prawnie zakazane i tak piosenka stała się jakby memem, nie wiem sam, szczerze to pierwszy raz się z tym spotkałem, wiem tyle, że to piosenka
  • Odpowiedz
MagicznyGóral: jak mieszkasz w miejscu, gdzie psy dupami szczekają, połowa dziewczyn to bliższe i dalsze kuzynki, a ze swoją laską przed zdecydowaniem się na dzieci musicie badać wasze drzewa genealogiczne by sprawdzić wasz stopień pokrewieństwa to kazirodztwo staje się częścią kultury waszego regionu

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
SłonecznaPanda: Nie ma co się przejmować. Jesteś nabuzowany młodzieńczym testosteronem i to jak najbardziej normalne. Nigdy nie widziałeś nagiej kobiety i każdy normalny młody tak zareaguje a więzi rodzinne idą na drugi tor. Nic się nie przejmuj bo samo przejdzie potem będziesz się z tego śmial. Byle byś swój popęd trzymał na wodzy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Ktoś: O Boże przecież to normalne. Zwłaszcza że nie miałeś panny to wiadomo, że widok siostry nago będzie Cię podniecał bo hormony imprezują w Twoim ciele w najlepsze.
Ja też miałem taki epizod z jednym członkiem mojej rodziny płci żeńskiej ale przeszło normalnie.

Byle nie wkręcić sobie że może warto spróbować coś zmajstrować. Ja wiem że to niemożliwe ale mózg nasiąknięty testosteronem nie zna słowa niemożliwość.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz