Wpis z mikrobloga

Często w kłótniach prawicy i lewicy ( czyli #4konserwy i #neuropa) pojawiają się sprzeczki, co jest przyczyną homoseksualizmu. Opowiem wam na swoim przykładzie, jak to ze mną było, od wczesnej młodości. Jestem biseksualny i aż do końca gimnazjum nie zdawałem sobie z tego sprawy. Pierwszy przykład, w podbazie wolałem gadać z dziewczynami niż z chłopakami, oczywiście grałem z chłopakami w piłkę itp. itd, ale mimo wszystko wolałem damskie towarzystwo. Kiedy w połowie podstawówki, szedłem z dziewczyną za rękę, gdziekolwiek np. na lody czy coś (jakkolwiek nazwać taki związek XD), chłopaki tradycyjnie robili mi jazdy, że chodzę z laską, zamiast nie spotykać się z nimi, jakoś wpłynęło to na mnie, że tą drugą stroną, tzn. kumplami też muszę się interesować. Druga sprawa, zawsze bardziej podobały mi się zespoły złożone z facetów, jeśli chodzi o muzykę, czy też doceniałem kunszt aktorów niż aktorek. Inn sprawa, że faceci są bardziej utalentowani, ale zawsze bardziej jarały mnie okładki czy plakaty, gdzie wyeksponowani byli faceci. Z tym, że to nie wina zachodu, bo w PRL też ich eksponowano XD Ogólnie, chciałbym powiedzieć, że to że facet staje się homo czy bi, nie jest winą wpływów zewnętrznych, bo w mojej sytuacji czegoś takiego nie było, tylko po prostu staje się bo staje. Jeszcze w liceum miałem takie myśli dotyczące mojej odmiennej seksualności, ale wypierałem je z głowy. Aż do studiów, kiedy trochę zorientowałem się z tematem i poczytałem, zrozumiałem, że to coś normalnego. Z tym że nie chodzę w marszach LGBT, tak samo jak nie chodzę w marszach narodowców, bo przerażają mnie poszczególne jednostki tam obecne. Pozdrawiam #teczowepaski i każdego kto czyta ten wysryw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 33
@malomaligno Z tym, że można być marksistą, lgbt i nie być idiotą, ale co do całokształtu się zgadzam. Ogólnie cała socjaldemokracja wyrosła z marksizmu, a lgbt to po prostu ludzie, jak ja. A że znajdują się w nich debile z ciałem kobiety i z brodami, cóż, jestem tolerancyjny, ale wszystko ma swoje granice.
@malomaligno: znaczy ogólnie to we wszystkich krajach europy zachodniej masz frakcje w partiach konserwatywnych lgbt, nawet w tych niby bardziej radykalnych jak brytyjska czy republikanie z USA. Ja np. nie popieram lewicy, mam lewicowe poglądy, ale jestem libertarianinem i głosuję na PO.
@Karp_Molotow: Transy podobnie jak ty niczego nie wybierały; to poprostu przychodzi samo. Polecam poprostu traktować takie osoby jak ludzi.

@malomaligno
Ale takie odpowiedniki już są, może po prostu nie jest tak o nich głośno

Co więcej; są kościoły które błogosławią zwiazki gejów, są konserwatywne partie będące za prawami lgbt (np w UK to konserwatywny rząd zalegalizował homo małżeństwa) itp
@malomaligno:

nope


Yup, LGBT to skrót od Lesbijki Geje Bi i Trans, tj każdy gej jest z definicji lgbt.
Bycie lgbt nie implikuje żadnych poglądów; w szczególności możesz być prawicowym gejem siedzącym głęboko w szafie, ale nadal jesteś gejem (A więc też LGBT)

Dorabianie do tego ideologii to domena przeciwników; LGBT samoistnie to tylko skrót. Pewnie pisząc lgbt masz na myśli Środowiska LGBT albo Organizacje LGBT, bo te już są polityczne