Wpis z mikrobloga

Właśnie wylukałem że dzisiaj startuje nowy program o motocyklach na Motowizji. Premiera o 11:35.

https://motowizja.pl/motowizjoner-nowosc-na-antenie-motowizji/

13 listopada w Motowizji zadebiutuje nowy program – Motowizjoner. To autorskie dzieło Enrico Buscema, którego widzownie Motowizji doskonale znają z kultowego Motośladu.


Motowizjoner to program dla pasjonatów motocykli pragnących poznać świat. Enrico Buscema oraz jego ekipa pokażą piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. W programie nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

Każdy odcinek będzie połączeniem różnych aspektów świata motocykli – od codziennego ich użytkowania przez wyprawy w dalekie strony na sporcie kończąc.

#motocykle
syx2 - Właśnie wylukałem że dzisiaj startuje nowy program o motocyklach na Motowizji....

źródło: comment_1636795575jns8UdeKw3DI3GHRcZPxhR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Ale shit. Nie polecam.


@syx2: Staruje nowy program oglądajmy.
.
Ale gówno nie polecam.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej obiektywny byłeś. Ja musiałem wyjechać więc nie oglądałem, powiedz co Ci nie pasowało w tym programie?
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: 4 minuty jak włoch jechał autostradą, 5 minut jak był na śląsku na grillu, 5 minut jakieś chłopy gadali o motocyklu moto guzzi, 3 minuty relacji z jakiegoś rajdu enduro. I to był cały program.
Jutro o 9:35 powtórka jak byś chciał obejrzeć.
  • Odpowiedz
@syx2: Ja myślałem że to jakiś internetowy kanał a to na telewizor. Nie mam telewizora już od dawna. Więc nie obejrzę ale zalatuje mi tam takim gościem z długimi włosami który robi w rok radiu i ma kanał na yt chyba podobnie się nazywał. Tam puszczał właśnie jakiegoś obcokrajowca strasznie te jego wycieczki były nudne a ten czarny jeszcze jakoś ciekawie opowiadał ale bardziej są to spotkania z właścicielami motocykli i
  • Odpowiedz