Wpis z mikrobloga

Opłaca się inwestować w HOT przed startem HoloFuel, skoro będzie sztywny kurs wymiany? I w ogóle to czy ze względu na specyfikę projektu to jest w ogóle teoretycznie możliwe, ze HoloFuel, wiecie... To The Moon? Może kilka tysięcy dla zabawy bym w to włożył, jak BTC był po mniej niż dolca to się wstrzymałem, może teraz się załapię :)

#holochain #kryptowaluty
  • 3
@deviator: no z tego co wiem to ma być na początku sztywny kurs HOT:HF no aleee lepiej mieć wiecej Holofuel za mniej kasy i wymienić na HF niż żałować. Inna sprawa jezeli chcesz mieć holoport.
A kwestia czy wypali cały projekt, nikt nie wiem ale jak wypali to będzie moon as fuck!

EDIT:
ale wątpię by jakikolwiek projekt dał zarobić jak BTC, ale HOT w top10 było by fajnie
Ja Ci nic nie doradzę, moim zdaniem koncept Holochain jest rewolucja tylko pytanie czy pyknie - projekt potrzebuje milionów ludzi którzy by się podpięli pod sieć itp. Dodatkowo sam pomysł teoretycznie jest w kontrze z blockchainem i pytanie czy konkurencja nie będzie deprymować, społeczność BTC widząc ze to może zagrozić im inwestycjom itp.

Doradzę Ci kanał yt: The Crypto Truth ; facet tam był zachłyśnięty tym projektem, natomiast im dłuzej temu sie