@AShans: Maciek z hp1 i Sonia z HP2. Serio, serio. Nie wiem czemu, ale lubiłam tę dziewczynę. Chyba bym się podobnie zachowywała do niej i wkurzała wszystkich dookoła ( ͡°͜ʖ͡°)( ͡°͜ʖ͡°)( ͡°͜ʖ͡°)
@AShans: nie mogę sobie przypomnieć kogo lubiłam w 1. i 2. edycji za to dobrze pamiętam kto działal mi na nerwy. Z 3. lubiłam Italiano, Marcina a z dziewczyn Justynę.
@Marjaewa: Sonia to definitywnie moja ulubiona uczestniczka. Mówcie co chcecie, ale mam do niej słabość <3 poza tym : Czeczen z 2HP, i ekipa smieszkow z 3HP tzn. Krystian+Marcin+Simon ( ale tylko razem w tym składzie, osobno inna kwestia)
Pierwszy raz w życiu tankowałem ON po 9.06zł. Dziękuję panu premierowi, ministrom i wszystkim, którzy mają na to wpływ. Brat jest w delegacji u pepiczków i tankuje ponad złotówkę taniej. Uśmiecham się i robię swoje.
#hotelparadise