Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czajnapl: beznadzieja. Kupony na Ali słabe. Inne sklepy praktycznie nie istnieją. Drobnicę uratował shopee z inpostem ale cenowo nie zachwycali oraz nie było kuponów na duże kwoty.
  • Odpowiedz
@czajnapl: śmiech na sali to 11.11 w tym roku, znajduje te same przedmioty taniej, które nie są objęte Sale 11.11, a nawet skorzystanie z kodów 11.11 nie obniży na ten pułap cen.
Widzę już się wycwanili i jak na europejski black friday stucznie podnosza ceny żeby zrobić obniżki na 11.11
  • Odpowiedz
@Ant-Man: Jak korzystasz z kodów :)?? Bo nie widzę tej opcji ;) znalazłem pare przedmiotów taniej o 30% i nic więcej…. Ale nie liczyłem na wiele. Ae zawsze wywołuje we mnie uśmiech komentarz „śmiech na sali, w necie kłamią :))))” ile ty masz latek ;)
  • Odpowiedz
ile ty masz latek ;)


@smokingcat: powiedział chłop co samochodziki kupuje xD

po prostu wiem jak aliexpress działa, jak się wyszukuje oferty w najlepszej cenie i jak było w poprzednim roku, jak już napisałem, taniej znajduje te same oferty które nie są w "promocji na 11.11", więc dla mnie taka promocja to nie promocja. Czego nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Ant-Man: Czy fakt, ze kupuje samochodziki mówi coś o tym chłopie ? ;) chętnie posłucham co. (Żartuje) opowiadaj jak działa aliexpress ! Jak powiesz coś odkrywczego przeproszę z honorem. Od dziś jest dla Ciebie nowością ze 90% promocji to ściema ? To dużo mówi ;) jak się postarasz jakieś tam promocje znajdziesz. Ale musialbys do tego użyć głowy.
  • Odpowiedz