Wpis z mikrobloga

@Thiocomaster: Poker w ostatnich latach niesamowicie się rozwinął. Większość stanowią gracze, którzy zawsze będą od Ciebie lepsi bo zaczęli grać kilka lat temu i samym doświadczeniem mają przewagę nie do przebicia. Sam mimo kilkunastoletniego doświadczenia i gry typowo rekreacyjnej, ale doskonałej znajomości zasad, stwierdzam, że w porównaniu z nimi jestem za słaby.
Ale gdybyś mimo wszystko chciał zacząć, to większość rozpoczynała od - https://pl.pokerstrategy.com/
@MiklosFeher: poker strategy to znakomita porada na początek ale nie zgodzę się, że przewaga doświadczenia jest nie do przebicia. Jakby tak było to nikt nowy nie miałby szans.

Generalnie zacznij czytać artykuły na pokerstrstegy a później oglądać filmiki i na początku grać pewnie na jakieś wirtualne pieniądze żeby nauczyć się zasad. Im więcej będziesz wiedział to przechodzi na realne pieniądze np. na pokerstarsie na najniższych stawkach albo darmowych turniejach gdzie będziesz
@Thiocomaster: Jeżeli już się nieco podszkolisz z terminologii i zasad, i pograsz na wirtualne żetony, albo jakieś grosze, pooglądaj nieco filmików na yt, jak grają profesjonaliści. Jezeli chodzi o grę online, to lubię oglądać Lexa Veldhuisa, ale są od niego lepsi. Jeżeli chodzi o grę live, to możesz zerknąć na jakieś WSOP, albo EPT, np te, w których nasi rodacy odnosili sukcesy. Zawsze to przyjemniej się ogląda. Zwracaj uwagę na to,
i pograsz na wirtualne żetony


@le_banana: To jest dosłownie nagrosza porada ever bo z tego nic nie wynika.

pooglądaj nieco filmików na yt, jak grają profesjonaliści


@le_banana: To już trochę lepsza

@Thiocomaster: A tak serio to jak chcesz robić hajs na pokerze to najlepiej znajdź sobie coacha i zainwestuj kilka dolków w coaching żeby ci pokazał jak sam gra. Dużo szybciej to załapiesz niż z książek czy filmików.Nie próbój
@zlotuwa: Może i jest, dawno go już nie oglądałem. Po prostu lubiłem go sobie puścić w tle, jak sam wcześniej więcej online grywałem. Jakoś tak mnie chilluje. poza tym napisałem, że są od niego lepsi :)
@zlotuwa: lex gra baaardzo 4fun często, czasem mam wrazenie ze niektore zagrania są tylko pod jego dużą publike by zobaczyli jakies zabawne badbeaty albo sie posmiali z trafionych backdoor'ów itd. Ale wtedy przypominam sobie że strasznie się wymądrza i dużo #!$%@? ile to on sie nie uczy, i wtedy mam mindfucka. All in pav to przez dlugi czas mialem wrazenie ze gra za wysokie gry jak na jego skill, dużo ryzykował.