Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow:
Nie oglądaj, ja już totalnie odpuściłem. Dałem mu szansę z Grecją no i niestety też nie z jego winy, tak się to potoczyło a nie inaczej. Był tam jakiś potencjał. Ale oglądanie jakiegoś tft to bez jaj xD niech spada na drzewo.
Przepierzył swoją szansę, i tak jak przypuszczałem nie da się już wrócić nawet w 1/4 do tego co było
@chlopak_z_blokow: dobrze ktos powiedzial ze on przejmuje energie ludzi, z ktorymi streamuje, jak bylo z kim wspolpracowac i ciagle cos sie wokol niego dzialo to bylo git a teraz siedzi sam bo nikomu juz nie ufa

a druga sprawa jest bardziej prozaiczna, czyli pieniadze ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam powiedzial ze w tym miesiacu nie bedzie wspolprac zeby nie #!$%@? ludzi, ale za to bedzie puszczal reklamy
@chlopak_z_blokow: @Nafaros: @IIIlIII: no ale też weźcie pod uwagę, że typek jest mimo wszystko chyba początkujący, więc dajcie mu szanse na powolne budowanie siebie jako strimera. tzn ja się nie znam bo szczerze mówiąc twitcha oglądam chyba tylko wtedy jak on strimuje, więc nie wiem jak to jest u innych strimerów.
@chlopak_z_blokow: Raz ma kontent a raz nie, on nie potrafi po prostu siedzieć przed kompem i gadać, a to musi pośmieszkować z 17norbert a to musi włączyć teleturnieje z dzieciństwa, a to musi pośmieszkować z tego że "za**bał 25k na toronoto"(to juz sie robi nudne).