Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dwa ostatnie odcinki i wątek Snajpera - no kolejny raz ręce opadają. Wzrok zepsuty, poszedł do okulistki, ta mu mówi, że nie widzi przez alko, a ten syndrom wyparcia - to na pewno nie przez alko. W swoim życiu pewnie niejedno gówno chlał. I jeszcze zwróciłem uwagę na ten TV na pół ściany. Okularów nie ma, ale TV musi być.

U Motylka kolejna wymyślona dziewczyna, z którą się nie spotka i której nie zobaczymy.

U Stefana i Kariny nadal wątek sweet home Alabama. Im bardziej Stefan się tłumaczy, tym bardziej mu nie wierzę xd. Nie wierzę też w to, że Karina nie mieszka u Stefana. Przecież ona ma tam wszystkie swoje graty.

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że para Śmieciarzy chce wykorzystać Henia. Przyjechali do niego z gotowym planem i gotowymi argumentami i przekonują go tym, że znajdą mu kobietę, że może wśród tych biwakowiczów znajdzie się jakaś kobieta dla niego. Skończy się tak, że Henio nic z tego nie będzie miał, oprócz poniszczonego i zaśmieconego pola.

#chlopakidowziecia
  • 4
@bbul44: Ja szczerze mówiąc mam już dosyć tego programu. Jak kiedyś mogłem uwierzyć, że Bandziorek to chlejus, Andrzej to przegryw, a jego ojciec to wiejski alvaro, bliźniaki są #!$%@?, a Kampio jest tępym idiotą to teraz? Sami pozerzy. Przegrywy, jasne, alkoholicy, ale każdy z ostrym parciem na kamerę. Nie wierzę, że szukają kobiety, nie wierzę nawet, że część z nich kogoś znajdzie. Już tego nie ma.