Wpis z mikrobloga

Nie mam większego problemu jak ktoś napisze : ' Jestem zwolennikiem pisu i popieram X Y Z ...'
To znaczy dalej będę hejtował te pomysły, ale sama osoba zyska jakiś mały plusik za szczerość.

Natomiast szczerzę nienawidzę ludzi pokroju: ' Nie popieram pisu, ALE....'
Ci to dopiero szkodnikami, bo udają wielkich centrystów, a to tak naprawdę pseudo pisowcy, którzy nawet nie maja odwagi przyznać się do swoich sympatii politycznych.

#bekazprawakow #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka
  • 3
@PrzeKomentator: swiat nie jest 0/1 mozna zgadzac sie z czescia tego co robic i nie ma w tym nic zlego. Pewnie znajdzie sie sprawa ktora w pisie popieram, moze kiedys pisalem o jakiejs na mirko. No i to nie znaczy ze popieram parie w calosci. A wrecz przeciwnie bo jestem lewakiem
@PrzeKomentator: To samo mam. Jeśli dyskutuję o polityce, to kocham ludzi którzy są ze mną szczerzy. Popierasz PiS, to napisz że popierasz PiS - przecież cię za to nie zabiję, #!$%@?, wręcz przeciwnie: naprawdę chętnie wysłucham dlaczego stawiasz akurat na tę partię, chętnie dowiem się jakich argumentów używasz, co skłania cię do myślenia w taki, a nie inny sposób.

Nienawidzę PiSu szczerze i z pasją, nigdy tego nie ukrywałem - ale
@PrzeKomentator: Jak ktoś nie popiera pisu, to nie znaczy ze z automatu musi się nie zgadzać ze wszystkim co ta partia sobą prezentuje..

Zresztą dotyczy to wszystkich stron, skoro popieram związki partnerskie to już MUSZĘ popierać wszystkie inne lewicowe postulaty jak głupie one by nie były bo tak?

A wszystko z prawicy oczywiście jest samym złem i jeśli zgadzam się z polityką antyimigrancką to od razu jestem pisowcem?

Dlatego taka wielka