Wpis z mikrobloga

Dobra kurde, bo oglądam TVN24 a tam Szymon Montownia błaźni się i w swoim stylu gada coś o człowieczeństwie i żebyśmy ich potraktowali tak jak sami chcielibyśmy być potraktowani. To było do przewidzenia skoro ten koleś dwukrotnie wstępował do zakonu. Jest zwyczajnie słaby.

Ale ja nie o tym, PiSowi już rośnie w sondażach, a wybory dopiero w 2023. Mówie wam, że to jest dogadane z Baćką bo to ciepły człowiek i zrobią przyspieszone wybory bo cała opozycja stoi w rozkroku. Na tych samych sentymentach wygrali w 2015 roku.

W międzyczasie odpalą jakąś aferkę z PO którą trzymają na czarną godzinę (tak na dobicie), Lewica sama się błaźni i po ptokach. Kaczafi z większością bez koalicji. Elo.

Możecie się śmiać, że #teoriaspiskowa ale róbcie skriny.

#bialorus #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: raczej putin pomaga (bo to jemu zależy żeby osłabiać Europę a ci idioci robią to bezinteresownie) niż kaczafi byłby w stanie dogadać się z backa
  • Odpowiedz
Mówie wam, że to jest dogadane z Baćką bo to ciepły człowiek i zrobią przyspieszone wybory bo cała opozycja stoi w rozkroku.


@Nie_bo_ty: Za grube na pis. Nie wierzę w przedterminowe wybory. Do 2023 dużo czasu i słupki mogą się zmienić. Inflacja zwiększy zmęczenie rządem. Zostanie mało czasu na budowę wizerunku. Myślę, że PiS po następnych wyborach będzie rządził w koalicji z PSL-em, taki strzał w ciemno mocno. Oczywiście, jeżeli
  • Odpowiedz
@igik1234: już odstrzelił Gowina i przejął kilku posłów. Solidarna Polska praktycznie nie istnieje poza koalicją. To będzie jego ostatni popis bo już jest stary dziadzio :)
  • Odpowiedz
@debug: ja #!$%@? przecież kryzys przy naszej granicy to jak złoto z nieba dla takiej partii jak PIS. Ze wszystkich granic Unii akurat przylecieli na Wschodnią XD. Mogli sobie przylecieć na wakacje do Kijowa i przekroczyć zieloną granicę Polski z Ukrainą.
  • Odpowiedz
ja #!$%@? przecież kryzys przy naszej granicy to jak złoto z nieba dla takiej partii jak PIS. Ze wszystkich granic Unii akurat przylecieli na Wschodnią XD. Mogli sobie przylecieć na wakacje do Kijowa i przekroczyć zieloną granicę Polski z Ukrainą.


@Nie_bo_ty: tak, to jest złoto dla polskiej racji stanu i należy się z tego cieszyć. Trafiło się PiS, jak ślepej kurze ziarno. To jednak nie oznacza, że PiS to inspiruje.
  • Odpowiedz
@debug: załóżmy, że jest to przypadek, i Baćka jest po prostu zły na sankcje. W dalszym ciągu lewicy będzie spadać, PSL już nie wchodzi, Hołownia topnieje i nie mówi nic konkretnego poza katolickim pitu pitu. Przyspieszone wybory są jaknajbardziej realne. Kaczafi będzie miał odwagę bo jest to dobry moment na taki zabieg. Pierwsza połowa 2022 jest realna.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: ok, tylko pod warunkiem, że załagodzą bieżące spory z UE, wtedy powstanie naturalne miejsce na kolejny, bo przedterminowe wybory, w momencie sondażowo korzystnym, to coś, co nie przejdzie bez echa.
  • Odpowiedz