Wpis z mikrobloga

@Hubertosik: Cóż, karma. Tak jak karma dojechała w końcu Warriors.

Tutaj, mimo całej sympatii, też bk z Butlera. Na feedzie Woba masz jak potem kozaczy z ławki, a jak był obok Jokicia, to taki odważny nie był xD Tak mi się przypomina mniej więcej jak Simmons zawsze kozaczył, do Morrisów, tfu na nich, ale pewnie by go wyjaśnili, czy nawet do Jamesa Johnsona, który pewnie by go zabił, gdyby tylko chciał
@Wojt_ASR_: Z tym kozaczeniem Butlera to jakbym mógł to dałbym 2 plusy.

Ogólnie mało rzeczy mnie tak śmieszy w NBA, jak ta napinka niektórych zawodników. Dlatego np bardzo nie lubiłem Celtics z czasów gdzie Isaiah Thomas robił sezon życia. Ile tam było sztucznej napinki - Crowder, Smart, Thomas, Gerald Green, Rozier. Robili jakieś konflikty z dupy o byle gówno i udawali jakąś gangsterkę na boisku xD

I najlepsze jest jak kreują
@parooow: no właśnie w przypadku tych Celtics to mi aż tak bardzo nie przeszkadzało, zwłaszcza właśnie gdy chodziło o Smarta, Crowdera i bodaj Geralda Greena, bo getto mocno ale tutaj no to XD Chłop sb myślał, że trafił na jakiegoś pulchnego white boya. Zdaje się, że jego brat, bo ludzie pisali w komciach, poniewierał Luką w bańce, ale no trochę inna krew XD Na trybunach byli jeszcze bracia Jokera, to jak