Wpis z mikrobloga

@baniol: teraz pytanie zależy jakie auto i jaki silnik. Mam dwóch, z czego jeden robi tylko i wyłącznie BMW, a z kolei drugi nie podejmuje już się remontów silnika ze względu na klientów (nic osobistego). Do każdego termin zależny od roboty, jak chcesz dobrze to tanio nie będzie.

Napisz na PW dokładnie jakie auto i jaki silnik, chyba ze się nie wstydzisz to pisz o wszystkim tutaj
@Pulton: Passat B5 1.6 benzyna. Nie chodzi o to, aby było tanio, tylko raczej o kontakt z kimś uczciwym. Bo to już stare auto i nie chciałbym zapłacić za naprawę więcej niż jest warte
@baniol: ja osobiście polecam mechanika na początku nieklonic po prawej stronie, mi szukał części mówił które lepsze i czy są wartę, auta jeżdżą robią kilometry jedyny minus to ma taki #!$%@? przez co trochę się czeka. Nowy warsztat Auto Serwis Szymon Grzegorzewski
@baniol: to już Ci mówię. Dobry mechanik który zrobi Ci cokolwiek z głowa za taka operacje weźmie między 1200 a 1500 złotych polskich. Sprzęgło będzie wypadało zrobić jak już masz skrzynie ściągnięta, wiec przygotuj się ze tez należałoby to zrobić. Nowy olej, cały serwis filtrów, warto tez uszczelnić.

Dlaczego mówię o wymianie? Bo 1.6 z b5 zwyczajnie remontować się nie opłaca. Generalka wyjdzie podobnie co do całego samochodu z porządnym silnikiem.
@baniol: No i do tego co napisałeś trzeba doliczyć koszt samego silnika. Po drodze na pewno wyjdzie coś jeszcze. Werdykt- prawdopodobnie to się już w ogóle nie opłaca i czas kupić nowego wołka za te 2/3k