Wpis z mikrobloga

Kolega pyta jak najtaniej wypłacić ETH? Teraz ponoć wysyła ETH z Metamask do Shitcoinów, ale płaci to złodziejskie fee za gas 10-20$. Raz przesłał USDT z binance TRX'em i poszło za ok 1.5-2$.
Natomiast sam SWAP ETH>USDT w Metamasku w tym momencie pokazuje max fee 120$...
Jest jakaś opcja zrobić to taniej (Metamask)ETH?->Bitomat? (może być ETH/BTC/USDT/LTC), ale chyba sam swap wysłanie z Metamaska już winduje fee...

#bitomat #shitcoinsclub #flyingatom #metamask #kryptowaluty
  • 6
@MaxwellStB: w sensie caly metamask jest oparty o ERC20 czy tam ETH i nie da sie tego obejsc?
To moze kolega bedzie robil wyplaty z koparki na np. konto Okex (nie wie czy w binance tez mozna pozniej wybrac protokol) i wtedy swap na USDT i pozniej juz platnosc w TRX20. (W pierwszym wpisie byl OKEX nie binance - pomylka)
@MaxwellStB: no jedyna opcja to kopanie bezposrednio na bitomat, ale to takie srednie bym powiedzial... wiec chyba lepiej na tego okexa kopac i raz zaplacic przy wyplacie z kopalni, a pozniej USDT i w TRC20 do bitomatu. Chyba ze jest jakis inny pomysl?
@obieq: Nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość żeby kopać na giełdę, tam nie masz stałego adresu portfela z tego co wiem. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak można uciec z erc20 na TRX bez płacenia za transakcje