Wpis z mikrobloga

#!$%@? juz mi sie was szkoda robi

uwaga, krótka instrukcja jak nie dac sie #!$%@? na hajs:

jak dostaniecie adres kontraktu to wklejacie go tutaj: https://tokensniffer.com/

jeśli cokolwiek jest na czerwono to znaczy że nie kupujecie, jeśli dev trzyma dużo tego shita na odblokowanym wallecie albo nie da się sprzedać to NIE MA MOŻLIWOŚCI ŻE NA TYM ZAROBICIE

mam nadzieje ze chociaz kilku z was dzieki temu nie #!$%@? sie w scama i nie utraci majątku życia czy coś

jeśli macie jakieś problemy to możecie pisać w komentarzu albo do mnie na pw, mam odblokowane i dużo wolnego czasu, uwu


#kryptowaluty #shitcoin
  • 17
  • Odpowiedz
@kexus512: O #!$%@? typie ale żeś to spłaszczył

TOKEN SNIFFER TO GOWNO

Czerwone odznaczenia to takie rzeczy jak tax powyżej 5% czy brak podobnego kontraktu dla autorskich projektów
Nie mówiąc o ownershipie na niektórych co fajniejszych projektach ktore mysla kiedyś o listingach na cexach

Nie pokazuje funkcji realnie groźnych w smart kontraktach czyli np hidden mint czy fake renounce, za to podświetla kompletne głupoty.

Jedynym połączeniem jakie uchroni was od scama
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Wiesz, jest tez druga strona medalu. Ja kojarzę ludzi z kwietnia z SafeMoona, którzy nadal nie ogarniają jak takie rzeczy sprawdzać.

Dla nowych osób bawiących się z krypto, rozumiem błędy, dla ludzi co siedzą w tym od pół roku…inna dyskusja.
  • Odpowiedz
Dla nowych osób bawiących się z krypto, rozumiem błędy, dla ludzi co siedzą w tym od pół roku…inna dyskusja.


@miki4ever: 100% zgoda. Ale mam wrażenie, że 95% osób piszących o tych shitach to zupełne "zielonki" jeśli chodzi o te tagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1021690019151491: albo urośnie, albo wybije.
Jeszcze ma szansę urosnąć, bo jest szitsezon. Spadło ci mocno? Zostaw to w takim razie. Spadło trochę i Cię męczy? To odzyskaj hajs i bądź spokojniejszy i mądrzejszy.
  • Odpowiedz