Wpis z mikrobloga

@Babazkebaba: Ja bym zaryzykował lekkie wygrzebanie gruzu dookola i nałożenie mufki nie zgrzewarką a nagrzewnicą (taką suszarką) a nuż się uda i kuć nie będzie trza
.
  • Odpowiedz
@Babazkebaba: uuu kolego współczuję, znam ten ból. Podobnie zrobiłem, ale z miedzianą. Takiego skilla na tym niefarcie złapałem, że jak miałem do przesunięcia dojścia w kuchni to już sam robiłem, tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
  • Odpowiedz
@Babazkebaba: Musisz zerknąć w tą urwaną końcówkę w ścianie i sprawdzić w którą stronę idzie rura i tak rozkuwać. I to nie wąski pasek, a jakieś 15cm. Na długość też musisz sporo rozkuć, bo trzeba rurę odgiąć na tyle, żeby jakoś to zgrzać potem. No i jeśli gdzieś blisko jest trójnik, to #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@krdk:

@Babazkebaba: Ja bym zaryzykował lekkie wygrzebanie gruzu dookola i nałożenie mufki nie zgrzewarką a nagrzewnicą (taką suszarką) a nuż się uda i kuć nie będzie trza


Suszarka daje za mała temperaturę. Już lepiej będzie jak ognisko rozpali... Suszarka zgrzewać PP XD

@Babazkebaba: Są zgrzewarki do PP z możliwością podpięcia jednej z tulei do czoła a drugiej od boku. Ale to i tak nie dojdziesz tam bez zrzucenia płytki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janznetu: nie widzę dokładnie, ale to wygląda jakby było przegrzane/niedogrzane i dlatego się urwało. Jakby OP wysłał zdjęcie kształtki/ GW to by było wiadomo co dokładnie jest przyczyną.
  • Odpowiedz