Wpis z mikrobloga

@Anapara: ????

Co masz na myśli? Że to ten sam etap edycji?
Wczoraj na live słyszałam czyjąś rozmowę, że zostało do końca jeszcze 15 dni kalendarzowych, a mówili to chyba w dniu rajskiego na którym odpadła Kasioha
@Rosalinea: dzisiaj padło pytanie do Łukiego co się dzieje w HP3 (był puszczany w TV wtedy jak było nagrywane HP4). Łuki powiedział, że jak opuszczał Polskę to był na etapie jak odpadła Basia a jutro chyba mają kolejne rajskie @kartelling:chyba masz rację, bo potem wydało się, że Łuki na Zanzi jest już chwilę zanim go wpuścili do hotelu. Ing nawet przypuszczała, że razem lecieli samolotem, ale Łuki to zdementował.
@Anapara: tez to słyszałam, ale wydaje mi się, że Baśka wcześniej aniżeli 15 dni przed finałem wyleciała. Krystian męczył się ciachbajerą dość długo, a później wracali jeszcze Baśka Maurycy Sara
@Rosalinea: ostatnio sie zastanawiałyśmy nad tym kiedy final nagrywali, no więc:

Basia odpada w odcinku 29 marca
Janek wraca w odcinku 25 października (w rzeczywistości to nie może być wcześniej niż 30 marca, bo by nie zdążył obejrzeć)

Rajskie na którym odpada Mike X
Rajskie na którym odpada Kasia X+5
(podobno 15 dni do finału)

X+20 czyli finał najwcześniej mógłby być 19 kwietnia
El Dursi ma warkoczyki na zdjęciu dodanym 22
@kartelling: ło boziu. Szacun!!!
Kurde jestem pod wrażeniem, mnie by się nie chciało. Ale całkiem logiczne. Chyba, że uczestnicy pogubili się na dobre w kalendarzu i te 15 dni wg nich to tylko domysły, tak czy siak próg błędu może być niewielki.
@kartelling: Tylko tyle, że różne są dni kalendarzowe a inne rajskie.Tam się inaczej czas liczy. Od wyroczni do rajskiego jest 0,5h a my widzimy jako drugi dzień. Tak jak i od rajskiego do rajskiego tam jest 4-5 dni