Wpis z mikrobloga

copy&paste z innego wpisu:

Polecam zainteresować się doładowaniami poprzez rynek społeczności (zamiast płacić około 120% kwoty X zapłacisz około 87% kwoty X; X = kwota zasilenia konta; namiary na itemy na PW).

Przykład:
Chcesz zakupić grę kosztującą 1000 ARS
-> GiftCard na Enebie kosztuje 9,50 euro (albo i więcej) + 0,95 euro opłaty manipulacyjnej co daje łączny koszt równy około 49 pln
-> korzystając z rynku możesz za grę wartą 1000 ARS
@Nowimak: Fraza pdf kojarzy mi się wyłącznie z popularnym rozszerzeniem Portable Document Format toteż nie za bardzo wiem o co Ci chodzi. Co do zasady z metody skorzystać może każdy - wiele osób stąd (tj. z wykopu) regularnie korzysta z tego sposobu doładowania konta; jeśli potrzebujesz itemów przy których możliwe jest uzyskanie współczynnika 8,75 za 10 oraz szczegółowych informacji odnośnie tego co i jak to PW.
@Yarizu: Poradziłem sobie na skrzynkach tych z tego turnieju w stocholmie. Kupiłem 21 ( bo tyle na forze potrzebowałem) a wzrosły już dwukrotnie xD
@Souis: Idea nie polega na kupowaniu itemow z rynku tylko na kupowaniu ich od traderów. Przy kupowaniu itemow z rynku w celu ich późniejszej sprzedaży (również na rynku) w 99% przypadków będzie się stratnym. Pamiętaj że sprzedając coś na rynku, steam naliczy ci prowizję która zostanie odjęta od kwoty sprzedaży. Do tego itemy zakupione na rynku czy w grze można sprzedawać dopiero po 7 dniach a przez ten czas wartość może
@Yarizu: Ale akurat przy tych skrzynkach cena z 330 ars poleciała aż do 900ars wiec raczej stratny nie będę a grę moge miec trochę później. Kupowane na stronie zewnętrznej od traderow po cenie ok 3 dolarów
@Souis: A to spoko.
Ogólnie teraz jakieś wydarzenie chyba miało miejsce w CSie i z dnia na dzień wartość itemów (z CSa) poleciała mocno w dół - zapewne niedługo się podniesie. Nie wiem jak to będzie rzutowało na wspomniane skrzynki ale co do zasady jest szansa, że jeszcze podskoczą na wartości.