Wpis z mikrobloga

@PullUp_or_ShutUp: Na reddit pisze ekipa że już im działa family share, a blokada byla spowodowana odpalaniem botów do farmy main char. Nie chcę mi się odpalać gry by sprawdzić ale jeżeli tak jest to #!$%@? im w te 54 zł. Szkoda tylko 220h gry w ten syf
  • Odpowiedz
@PullUp_or_ShutUp: Kupil gre na koncie B zalozonym na Argentyne i zrobil share na konto A. Powiedzmy ze ma 100h w gre i 35lvl i dzis to zablokowali. Żeby dalej grać postacia na 35lvl, musi kupić drugi raz gre na koncie z main char czyli A xD. Jeżeli to polaczek no to wychodzi teraz kwota 54zl+140 xD
  • Odpowiedz
@Lorance: no tak, postać jest przypisana do konta steam. Co oni w ogóle #!$%@? z tym xD Zamiast banować klucze i całe główne konto botom i gold sellerom to wyłączmy family sharing xD Oni tak wszystkie bugi naprawiają - bug z dwiema brońmi "machine gunning" - zamiast naprawić to wywalili możliwość używania dwóch tych samych broni xD
  • Odpowiedz
@Lorance:
Koniec końców family sharing to nie tylko polaczki i argentyńskie konta. Na forum już jest masa topiców. Przecież nikt nikomu nie zabroni mieć kilku kont steam na jednej gra na drugim sharuje. A co z rodzinkami? Dobry przykład jest na forum kolesia co ma jedno konto główne w rodzince i na tym koncie kupuje gry, a gówniakom udostępnia, bo jak jest taka możliwość to po co ma kupować 3x
  • Odpowiedz
Na supporcie mi odpisano, że nie wiadomo kiedy włączą family sharing ponownie i czy wogole wlączą ale wysłał prośbę do działu wyżej żeby przenieśli mi postać na konto z argentyny, dobre i to.
  • Odpowiedz