Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jak on w bezsensowny sposob wydaje pieniadze, najpierw Hiltor/Sheraton (no bo tylko tam sobie moze pozwolic na hotel w tak korzystnej cenie,700zl XD) pozniej oczywiscie czegos nie dopilnowal i bilet za 2,5k w plecy i trzeba kupic kolejny, teraz w ostatniej chwili dowiedzial sie ze trzeba wykonac test PCR za 700zl (kto by wymagania czytal wczesniej) no i oczywiscie bilet tez kupowany na ostatnia chwile ( i zdzwienie ze kosztuje 1200zl a nie 200 jak dzien wczesniej, oczywiscie wkreca widzom ze to przez kowit a nie przez jego debilne zorganizowanie,no bo kto normalny jedzie w zaplanowana podroz i nie czyta wymagan danego kraju a bilety kupuje na godzine przed wylotem?).
Nie ogladam tego kanalu juz dawno( w sumie i tak nic na nim nie bylo, oprocz tych daily do ktorych wlasnie nie zagladlem) ale przypominam sobie ze mial juz takie debilne wydatki jak chcial jechac na Sybierie z innym youtuberem (gdziebadz? nie pamietam dokladnie) rowniez wydal kase na dwa bilety a koniec koncow i tak tam nie dolecial.

ps.KLIKAJCIE W REKLAMY
ps2.PODROZOWANIE JEST MEGA DROGIE (jesli twoj srodek komunikacji to uber a stolujesz sie jedynie w starbucksie)
ps3. 2 dni bedzie w Salvadorze bo juz przydupas CASH czeka na niego w Guatamali i bedzie wspaniala seria dwoch przyjaciol po latach/ edit. sorry dopiero obejrzalem do konca ze przydupas juz go wita w salvadorze, ja #!$%@? XD ale zenada.
#bezplanu
  • 1
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: Moja rozkmina, że to spotkanie z Cashem jest taka, że Cash jest teraz można powiedzieć na fali z patronitem i BezPlanu musi sobie właśnie patronów znowu nabić, więc do tego wykorzystuje zasięgi Casha, bo jakby nie patrzeć BezPlanu też mu trochę pomógł z wybiciem. Takie moje zdanie, chociaż widzę, że nie tylko ja tak rozkminiam XD Dobrze chłopaki kombinują :)
  • Odpowiedz