Wpis z mikrobloga

Nowe airpods pro - słuchawki naładowane w 100% - case 81% 14h temu - teraz case ma 74%
Stare airpods gen 1 z mocno zużytą baterią - słuchawki naładowane w 97% (więcej się nie da :P) - case 22% 14h temu - teraz case nadal 22%.

Czemu airpodsy pro leżąc tak pożerają baterię? Akurat sobie ceniłem to w starym modelu, że mogę o nich zapomnieć, otworzyć za tydzień i będą naładowane, a tu #!$%@? się zanosi. Wyłączyłem funkcję find me w Bluetooth -> Airpods Pro nawet, i dupa, nadal schodzi.
#airpods #apple #sluchawki
  • 8
o i jeszcze wczoraj siedzę sobie, słuchawki w kejsie sobie leżą i dostałem powiadomienie na macu że nagle się połączyły xD jedna słuchawka pokazała 63%, druga 0%, case rozładował sie do 1%. lul
Problemy z domykaniem etui?


@jedermann: ojj wątpię mocno, siedzą i zamykają się w środku bez problemu. Miałem taki jednorazowy wybryk w ciągu ostatnich 12 dni odkąd je dostałem, akurat wczoraj, leżały i się rozładowały. I tak sobie teraz myślę, że może jeśli case się rozładuje do zera to traci kontakt z airpodsami i traktuje je jako wyjęte z pudełka..?

Obserwuję dalej co się dzieje z tym, możliwe że wyłączenie tego FindMe
@kebab_z_kota: tak, defaultowo włączone. Oczywiście jeśli słuchawki są w zamkniętym etui to Bluetooth -> Airpods Pro nie pokazuje statusu FindMe... ;) jeśli pokazuje Ci cały czas, to znaczy, że są cały czas połączone.