Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#uk

Pewnie banalne pytanie ale czy w Anglii można dostać jakiś dokument typu wypis (opis problemu i co zrobili aby go rozwiązać) jak się wyszło z emergency? Jeśli tak to jaka ma to nazwę?

Poza tym być może opiszę moją 10 godzinną przygodę z ER z wczoraj/dzisiaj.
  • 8
@dnasstorm: po co bedziesz opisywal? przeciez kazdy wie jak jest od tego jest Emergancy ze sie czeka na swoja kolej. Sam mam dwa skrajne doswiadczenia. Jedno dobre jedno zle ten sam szpital i co z tego? Co do papieru to nie sadze zebys cos dostal. Twoja wizyta idzie do GP i tam kieruj swoje kroki. Ewentualnie jak byla wskazana hospitalizacja to dostaniesz papier ze szpitala jesli dodatkowe badania beda konieczne typu
@dnasstorm: ano takie zle doswiadczenia ze stracilem wzrok i pojechaem na emegnacy a tam ze nie maja lekarza ktory umie mi pomuc. pojechalem do innego a tam to samo mimo ze to byla specjalistyczna klinika okulistyczna a ze bylo po 16 bo lekarze do 16 pracuja odeslali mnie do domu zebym czekal na telefon. zgadnij kiedy dostalem zaproszenie na konsultacje? prawie miesiac pozniej okolo 3 tygodni po operacji w polsce w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@setka007: Dziwne masz podejście kolego. Nie bolał brzuszek tylko coś poważniejszego. Jak ktoś ma źle doświadczenia z NHS to nie jest to 'co z tego' tylko coś to trzeba zmienić, np. przez wybory ale też dzielenie się historiami.
@dnasstorm: tak jak pisalem mam zle i dobre doswiadczenie. dobre to mialem kamienie nerkowe pojechalem tez na emegancy i przyjeli mnie po kilku godzinach na oddzial. kroplowa badania skany wszytsko super. Sniadanie obiad kolacja z menu obsluga super. Dostlalem cala torebe lekow za free zabukowane spotkanie na CT scan po kilku tygodniach znowu nastepny Takze bylo wszystko ok ale to doswiadczenie z zeszlego roku niestety psuje obraz nhs w moich oczach.
@dnasstorm: Można z recepcji dostać notatkę z A&E lub jakiegokolwiek innego oddziału, że byłeś tam od - do. Jeśli chodzi o wypis to dostałam go tylko w jednym szpitalu, a w innym nie ¯\(ツ)/¯ Można zapytać lekarza, który Cię badał czy może Ci wystawić taki wypis.