Wpis z mikrobloga

Inni uczestnicy wreszcie się doczekali czegoś, o co się można przyczepić do Wiki i przeżywają na tych swoich instagramach, nawet Uszaty skomentował, że "nieładne zachowanie". A najlepsze jest to (pomijając te oczywistości które już komentowaliśmy tu wiele razy, że jak na Wiktorię był atak wszystkich i leciały teksty typu "dajmy tej szmacie starego drinka" to jakoś nikt się nie kwapił zareagować), że jak wszyscy faceci wyśmiewali się z Ohy (w tym Uszaty!), też insynuując że jest brzydka, że jej udział w tym programie to pomyłka, jak Miłosz robił sobie z niej jaja i narzekał, że nie chce z nią spać w jednym łóżku, to wszystko było ok. I jakoś nikt jej nie bronił na instagramie i nie przeżywał jak to faceci oceniają jej wygląd i nieładnie się zachowują. Włącznie z samą zainteresowaną ¯\_(ツ)_/¯
#hotelparadise
  • 15
@Rosalinea: też mi coś tak świtało, dlatego przescrollowałam jej profil. W sumie w 3 sezonie uczestnicy też nie do końca wiedzieli kiedy finał - mówili co innego, a później się okazało, że trochę wydłużyli sezon. Teraz też na live'ach mogą jedno mówić, a co innego się okaże.
Albo serio mi się przyśnił ten 23 kwietnia czy coś xD