Wpis z mikrobloga

  • 2
#hades #ps5
Wczoraj zacząłem, po 1.5h grania stwierdzam, że był to ogromny błąd zaczynać tę grę - wciąga mega, a w najbliższym czasie będzie mało czasu na granie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pytanie - czy w grze jest gdzieś wytłumaczone co dają nagrody przy wychodzeniu z komnaty? Czy muszę grzebać po poradnikach. Niektóre symbole są dla mnie mało intuicyjne.
Czy jak charonowi dałem ambrozje (czy tam tam nektar) to nagroda od niego przepada przy śmierci? (Teraz już wiem, że mogłem dać to innym postaciom, ale Charon był pierwszy kogo spotkałem)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@liga: wszystko przepada po śmierci poza tymi nektarkami i ambrozjami ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam wszystko jest łopatologicznie proste. rękawice z ulepszeniem do przyciągania mobków i jesteś ustawiony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pan_welniak no dobra, ale np. klucze chyba mi zostają po śmierci? Bo zginąłem i odblokowałem sobie potem łuk po powrocie do domu Hadesa ;)
  • Odpowiedz
@liga: Dary, z tego co pamiętam są trwałe - to są te bonusy, które znajdziesz w oszklonej skrzyni w sali ćwiczebnej ze szkieletorem, typu "Od Ateny dary mają większą rzadkość".

Dla mnie też niektóre te ikony przy przechodzeniu do sal były niejasne.

A gra super, dawno się tak nie wciągnąłem :)
  • Odpowiedz