Wpis z mikrobloga

Kupować mafie 2 definitive edition na prosiaka? Nie gralem nigdy w dwojke. A trojke kojarze z baaardzo negatywnych opinii. Jest na promce za 40zl. Dobra gra?
#ps4 #ps5
  • 17
  • Odpowiedz
@EgoZet nie byłbym tego taki pewny bo ten port był zrobiony mocno tak sobie
dobrze że było za darmo bo jakbym zapłacił pełną cenę to bym smutny był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EgoZet: ograłem na PS5, pełno bugów i glitchy graficznych, spadki płynności po dłuższym graniu albo w ogóle przestaje wczytywać tekstury, pomaga tylko odpalenie gry na nowo.
  • Odpowiedz
@EgoZet: polecam, gra dobrze dziala, ale troche glitchy niestety jest, ale zadne jakies mocno przeszkadzajace, sam platyne wbilem i bylo git ;)
  • Odpowiedz
@camos: ja jestem graczem starej daty, typowy boomer. Mi tam zadne glitche czy mniejsze bledy nie przeszkadzaja jesli gra jest na tyle dobra by jej to wybaczyc. Kiedys się gralo w 15fps i się cieszyłem ze gra tak plynnie chodzi
  • Odpowiedz
@EgoZet: gratuluje zakupu, dwójka fabularnie trzyma dobry poziom w przeciwieństwie do np. trójki. mimo że sam przeszedłem ją już lata temu na pc, to może się też skuszę na zakup wersji PS4 :)
  • Odpowiedz
@EgoZet: Mafia 3 jest słabą Mafią, ale ma też swoje dobre strony - klimat epoki jest dobrze oddany i przyjemnie się jeździ po mapie, do tego świetna muzyka i ciekawa postać agenta CIA. Za darmo (np. z PS+) można zagrać, ale z zakupem nawet na wyprzedaży poważnie bym się zastanawiał.
  • Odpowiedz