Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam problem z #teleelevidenie I #lg #iptv

Otóż mam LG OLED Cx3 I apke SIPTV - niestety jakiej playlisty nie wybiorę to mam problem z włączaniem napisów w programach, a czasem w ogóle z załadowaniem stacji i dostaje info "paused" na starcie.

Pomożecie? Rusek mówi, że wszystko działa, a w samej aplikacji ustawień jest niewiele.
  • 7
@Tatau_guy: Od lat uzywam SIPTV ale nie widziałem nawet, że ta apka ma możliwość włączania napisów w programach TV. Chodzi Ci o takie napisy dla niesłyszących jakie nadaje bodajże Planet+ w niektórych programach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83: kurcze, nie wiem czy to napisy dla niesłyszących, ale na pewno chodzi mi o zwykle napisy jakie obserwuję się w filmach bez lektora czy dubbingu. Wiele programów je oferuje, ale nie da się ich włączyć
@Tatau_guy: powiem tyle mam dwa lg jeden i drugi (różne modele) nie pokazują napisów, w końcu kupiłem canal + boxa 4k i tam problemów nie ma z napisami, także widać jest to ogólny problem LG albo apki na webos
@Tatau_guy: Cześć. Co do napisów nie pomogę bo nie korzystam. Ale zderzyłem się ostatnio z problemem "paused" właśnie na LG. Kilkanaście kanałów nie chciało się ładować. Kombinowałem kilka dni, zmieniałem https na htttp w liście, próbowałem też coś z DNSami i nic. A w końcu pomogło wgranie listy MPEG-TS (M2TS). Wszystko teraz działa perfekcyjnie.