Wpis z mikrobloga

Miałem właśnie pisać ciekawostkę o #codzisreklamujemy, ale natknąłem się na wpis kolegi @NiebieskiWStringach ze screenem z FB albo Instagrama niejakiego #piwnykrzychu i chciałbym słówko do "twórcy":

Krzychu, mordo, zamiast bezcześcić zdjęcie-ikonę, symbol poświęcenia człowieka dla ratowania ŻYCIA drugiego człowieka, robisz ohydną przeróbkę ze swojej roboty, w dodatku pozując swego koleżkę jak wyczerpanego asystenta na tamtym zdjęciu. A przecież mogłeś, zamiast wykładać flizy i pacykować ściany - zostać kardiochirurgiem, tak jak prof. Religa, i ratować życie innych ludzi. Kto ci bronił?

#piwnykrzychu #megalomania #kompleksy #psychiatrapotrzebnyzaraz dla zasięgów #lukaszbudowlaniec
berman - Miałem właśnie pisać ciekawostkę o #codzisreklamujemy, ale natknąłem się na ...

źródło: comment_1635697248IXLsybmWgD6yA95y2EJDwh.jpg

Pobierz
  • 18
@berman: #piwnykrzychu potrzebuje tych wszystkich różnych mediów dla reklamowania co się go od #codzisreklamujemy zaraził ale tym razem skutek byłby odwrotny dlatego musiał usunąć. Ps. jest jeszcze coś tekst "czy mój zawód jest gorszy niż Twój" bardzo dziwny zbieg okoliczności publikacji w związku z datą 1 listopada ub.r. (zamknięciem wtedy cmentarzy) i wydanym później utworem Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" do tego prof.Religa.Czy to już metody socjotechniki ?
@Jopek1974: Nie wiem, po co kafelkarz robi wpisy na instagramie, oglądają go inni kafelkarze, czy jak? A ta fraza "Czy mój... jest gorszy niż twój?" już weszła do języka potocznego, to i #piwnykrzychu ją wykorzystał. Porównanie się do prof. Religi to masakra, widocznie piwny ma jakieś deficyty, że tak brzydko się chwyta.
@berman: a niech se robią co chcą, już ich nie oglądam. Teraz firmy idą na łatwiznę, kiedyś to się na targach musieli wystawiać a teraz znajdą kilku jutuberów dadzą im kilka fantów za film i tak się kręci biznes. Tylko niech też dobierają firmy jutuberów którym naprawdę będą tego używać bo Ci z filmu to co będą wozić w tych skrzyniach? zakupy ze sklepu?