Wpis z mikrobloga

Ale shoji jest beznadziejny, nawet piechocki przy nim wyglada na niezlego libero.

Zaksa ma paczke na medale naszej ligi, ale w pucharach nic dobrego im nie wroze... Wymienili czolowego libero swiata na miernote (ale dobry, amerykanski taki) i absolutny top rozgrywajacego na sztywnego janusza. Kolos na glinianych nogach.
#siatkowka
  • 11
@SiemaNagor: myślę, że tak jak i kibice, klub oczekiwał od niego gry właśnie na takim poziomie, jednak nie był to byle no-name z ulicy. pozostaje liczyć ze się chłopak rozkręci ¯_(ツ)_/¯
@SiemaNagor: myślę, że tak jak i kibice, klub oczekiwał od niego gry właśnie na takim poziomie, jednak nie był to byle no-name z ulicy. pozostaje liczyć ze się chłopak rozkręci ¯\(ツ)/¯

@kasieu moze nie jestem kibicem zaksy, ale ja sie spodziewalem dokladnie takiego poziomu shojiego jaki prezentuje
@SiemaNagor: teraz trzeba już grać kartami jakie mamy. chyba nikt nie oczekiwał wielkich sukcesów po odejściu Tottiego i Zatora… ale sezon się dopiero rozkręca, może będzie jakieś miłe zaskoczenie i w tym roku (ʘʘ)